Дерев'яна підлога з керамічної плитки

There are no translations available.

Керамічна плитка "під дерево"Дерев'яна підлога або з керамічної плитки? Однозначно відповісти не можна. Для кожного приміщення необхідний індивідуальний підхід. У нашій практиці ми стикалися з клієнтами, які замовляли дерев'яні підлоги на тераси, і бетонні підлоги з керамічною плиткою в спальні кімнати. У кожного свої примхи. Різноманітність матеріалів і технологій укладання підлог дозволяють вбити відразу двох зайців. Більшість людей, які будують дерев'яний будинок або проводять оздоблювальні роботи, хочуть зберегти загальний стиль і додати підлозі фактуру натурального дерева.

 

Ми вже писали на наших сторінках як це зробити за допомогою ламінату. Асортимент керамічної плитки в будівельних супермаркетах дозволяє нам зробити теж саме з твердого покриття - не з деревини. Мова йде про підлогах в санвузлах, кухнях, ванних кімнатах, кімнатах-студіях. У них існує підвищена вологість, і забудовники віддають перевагу укладанню керамічної плитці з фактурою дерева.

 

Дерев'яні підлоги з керамічної плиткиКупити керамічну плитку можна у вигляді паркету, паркетної дошки з яскраво вираженою текстурою дерева. Ефект проявлених деревних волокон нічим не поступається натуральному дереву. Так, і фарбувати таке підлогове покриття немає потреби - можна спокійно розливати воду і мити підлоги. Взимку ви буде відчувати приємне тепло в ногах від системи теплих підлог з водяним обігрівом. Практика показала, що у плиткового покриття є й недоліки: влітку такі підлоги холодніше дерев'яних. Посуд, що впав на плитку з більшою ймовірністю розіб'ється, а в найгіршому випадку може розколотися і плитка.

Плитка на підлогу у вигляді паркетуДерев'яні підлоги теж не позбавлені недоліків: дряпаються легко, не люблять коли на них розливається вода, всихають і деформуються в різні сезони року, меблі та впавший на них посуд залишає вм'ятини, особливо на м'яких породах деревини (ялина, сосна). На перших поверхах будинків необхідно утеплити фундамент, щоб підлога не промерзав знизу.
Не завжди треба керуватися вимогами дизайнерів, а практичніше-виходити з конструктивних особливостей та умов експлуатації підлог. Адже можна зробити дерев'яні підлоги з керамічної плитки!

 

Last Updated (Saturday, 01 December 2012 14:47)

 
UkrainianRussianEnglish French (Fr)

Search