Автоматичні ворота в дерев'яному будинку

There are no translations available.

Ворота для дому з брусаДубові двері, ковані накладні петлі, масивні ручки з різьблених стовбурів. Все це незмінні атрибути старовинних дерев'яних будинків та зрубів. Ворота високі, з аркою і на засув - таке уявлення в нас про майже казковы Тереми. А як бути, якщо будинок зроблений з бруса в сучасному стилі?

Які ворота вибрати в дерев'яному будинку з профільованого брусу?

Особливо це питання актуальне для ледачих водіїв, яким лінь вилазити з машини, йти відкривати ворота в гараж. Їм подавай автоматичні ворота, на кнопочці, щоб "раз, і відкрито". І тут всім в голову приходить на розум картинка про пластикові двері з моторами або кованими воротами, які їздять на рейці. Не треба впадати в крайнощі! Існують автоматизовані ворота і для нашого дерев'яного будинку. І ні чим не гірші від старовинних - з кованої оправою.
І зовсім вони не виглядають як пластикова вагонка! І не пахне від них хайтеком. Ворота можна вибрати по вигляду що нічим не відрізняються від стін дерев'яного будинку. Слава Богу. сьогодні присутній на ринку широкий вибір різного роду ПВХ покриттів на будь-який смак і колір. І "під дерево" - теж є. І на сонці не вигорає, і не тріскає як дерево і води не боїться. Але найголовніше - додає вашим воротам неповторний вигляд дерев'яної конструкції! А, насправді, ворота зроблені з металу. Хоча існують варіанти з пластику. Вибирати - Вам.
Трохи не забули! Ворота бувають вїздні, для огородження територій, і ворота бувають гаражні - для організації доступу в гаражі. Поговоримо детальніше про гаражні ролетні ворота. Їх вибір дуже схожий з вибором вхідних дверей в будинок.
Якщо звернутися до професіоналів - то автоматику можна встановити і на істинно дерев'яні ворота - головне правильно розрахувати навантаження!

 

Автоматизуємо відкриття воріт.

Ворота-роллети для гаража"Сім-сім відкрийся" і "Хатина стань до мене передом, а до лісу задом" не працює в сучасному світі. Тому подбаємо про автоматизацію відкриття воріт самі. Найвірніше рішення для цього - звернутися до фахівців (не плутати з Равшаном і Джумшутом). Ворота - штука складна і вимагає кваліфікованого підходу до їх проектування та встановлення, не кажучи про автоматизацію. Інакше - доведеться виходити і руками відкривати ролети Ваших воріт.

Що ж потрібно знати при виборі автоматичних воріт? Яким вимогам вони повинні задовольняти? Ось основний перелік:

  1. Презентабельний зовнішній вигляд повинен відповідати дизайну Вашого будинку;
  2. На ринку повинен бути присутнім сервіс, який швидко замінить запчастини воріт і усуне поламку;
  3. Наявність широкого спектру автоматизованих функцій воріт, а не тільки - "відкрити + закрити", наприклад: безпека та запобігання закриття воріт коли машина зупинилася на лінії воріт, автоматичне закриття, якщо господар сам не закрив ворота пультом через певний час простою, світлова індикація роботи механізмів , зручність експлуатації;
  4. Можливість провести відкриття воріт вручну при відсутності електроживлення;
  5. Бажано - наявність утеплювача в конструкції, а не просто металевих ламелей в полотні воріт.
  6. Наявність бистрореагіруючого сервісу;
  7. Автоматика вимагає розраханку і проектування. Автоматизуємо ворота грамотно!

Last Updated (Thursday, 27 December 2012 13:33)

 
UkrainianRussianEnglish French (Fr)

Search