Побудувати будинок - ще не означає - закінчити будівництво

There are no translations available.

Переїзд до нової квартири чи будинкуПобудувати будинок - ще не означає закінчити будівництво! Ось саме. Настала урочиста хвилина, коли підлоги покриті лаком блищать, білі стелі з гіпсокартонних плит вражають своєю чистотою і відсутністю плям, стіни з дерев'яного бруса ідеальні і схожі на меблеву плиту. У кімнатах чисто, свіжо, не пахне лаком та фарбами. Мрія збулася! Пора починати нове життя. Залишилася тільки одна дрібниця - переїхати! Квартирний переїзд - приємна, але морочлива річ. Ось тут і починаєш розуміти, що ремонт не закінчений, що нервування ще попереду. Оббиті кути, подряпана стеля, здертий лак з підлоги, відколота плитка на ганку.

Все це може статися і з вашим новим будинком. від цього ніхто не застрахований. Приблизно те ж лучілось і з автором цієї статті.
Що ж порекомендувати майбутньому господареві з метою мінімізації "втрат" від квартирного або офісного переїзду?

1. Рятуємо підлоги. Для цього рекомендуємо накрити їх паперовим картоном по всьому шляху проходження і в місцях, де буде проводитися збірка меблів. Чим товстіше картон - тим краще. Особливо це стосується підлог зроблених з м'яких сортів дерева, таких як сосна, ялина. Як би високо ви не оплачували послуги вантажників - ніхто не буде роззуватися у вас в коридорі, коли будуть вносити в будинок шафу або рояль.
2. Особливу увагу приділяємо збірці меблів. Весь цей процес супроводжується підняттям і установкою меблевих плит, готових зібраних модулів, на підлозі проводяться роботи по установці навісних шафок, дверцят, фасадів. Підганяються до місця елементи дизайну, прибиваються декоративні планки і т.п. Ну не на коліні ж все це буде відбуватися!? Підготуйте декілька листів фанери або дощок, щоб монтаж і демонтаж устаткування, предметів інтер'єру відбувався не на лаковому покритті підлоги.
3. Існує в приватному двоповерховому будинку і така проблема, коли єдиним способом внести меблі в кімнату є завантаження її через вікно другого поверху. Так було задумано проектом будинку. Це пов'язано з тим, що м'які меблі, як правило, не розбірні, а багато будинків побудовано так, що сходи ведуть на другий поверх і не дозволяють провести транспортування габаритної меблів. Тут вас чекають такелажні роботи з використанням крана, лебідки.
Як переїхати в новий будинок без втрат4. Намагайтеся об'єднати всі сервіси по переїзду квартири або офісу в послуги однієї організації. Чим більше проміжних ланок, тим більше "втрат" від переїзду. Існують цілі фірми, які виконують комплекс послуг по переїзду і навіть збирання меблів за один захід. Вони кваліфіковано виконають офісний переїзд, квартирний переїзд, такелажні роботи, включаючи послуги вантажників, монтаж обладнання. У них для цього є досвід і необхідні матеріали, які вам не знадобиться шукати.
 5. Охороняйте кути від "Ой, випадково зачепив!" Плачет Для цього найкраще підходять профільовані кути з пінопласту від упаковки холодильників. Вони добре захистять укоси, наличники і стояки від відбивання, якщо їх приклеїти тимчасово скотчем до стіни.
 6. При використанні послуг фірм-перевізників - завжди можна зажадати компенсацію за заподіяні збитки в ході здійснення квартирного переїзду.
 Розраховувати на те, що переїхати вийде без єдиної подряпини - не доводиться. Доробити все-таки щось та й прийдется. Ось, коли закінчаться всі ці клопіткі роботи, під час яких господар новенького будинку витратить нервів не менше ніж при його будівництві, ось тоді й зрозуміємо: "Побудувати будинок - ще не означає закінчити будівництво" і настане хвилина повідомити друзям: "Я переїхав! З новосіллям ! "

 

 

 

Все це може статися і з вашим новим будинком. від цього ніхто не застрахований. Приблизно те ж лучілось і з автором цієї статті.

Що ж порекомендувати майбутньому господареві з метою мінімізації "втрат" від квартирного або офісного переїзду?

1. Рятуємо підлоги. Для цього рекомендуємо накрити їх паперовим картоном по всьому шляху проходження і в місцях, де буде проводитися збірка меблів. Чим товщі картон - тим краще. Особливо це стосується статей зроблених з м'яких сортів дерева, таких як сосна, ялина. Як би високо ви не оплачували послуги вантажників - ніхто не буде роззуватися у вас в коридорі, коли будуть вносити в будинок шафа або рояль.

2. Особливу увагу приділяємо збірці меблів. Вага цей процес супроводжується підняттям і установкою меблевих плит, готових зібраних модулів, на підлозі проводяться роботи по установці навісних шафок, дверцят, фасадів. Підганяються до місця елементи дизайну, прибиваються декоративні планки і т.п. Ну не на коліні ж все це буде відбуватися!? Підготуйте декілька листів фанери або дощок, щоб монтаж і демонтаж устаткування, предметів інтер'єру відбувався на лаковому покритті підлоги.

3. Існує в приватному двоповерховому будинку і така проблема, коли єдиним способом внести меблі в кімнату є завантаження її через вікно другого поверху. Це пов'язано з тим, що м'які меблі, як правило, не розбірна, а багато будинків побудовано так, що сходи ведуть на другий поверх не дозволяє провести транспортування габаритної меблів. Тут вас чекають такелажні роботи з використанням крана, лебідки.

Last Updated (Friday, 06 April 2012 07:46)

 
UkrainianRussianEnglish French (Fr)

Search