Замок для бруса

There are no translations available.

Замок для угла срубаБудівництво з бруса від різних виробників і будівельників дуже схоже один на одного. За сотні років технологія укладання бруса в стіну не змінилася. Існує всього два види замків бруса. У першому випадку кут будинку являє собою перетин двох вінців. У народі такий замок ще називають «з виносом».
У другому варіанті замок виглядає як кут в 90 градусів без виступів вінців за межі зрубу будинку.

Last Updated (Tuesday, 23 September 2014 15:20)

 

Заготовка брусу чи колоди для бані

There are no translations available.

Не будемо лукавити перед читачами, якщо скажемо,  що заготовлювати брус для будівництва бані (лазні) можна за старовинними обрядами, можна просто купивши в гіпермаркеті будівельних матервалів. В будь-якому випадку більшість будівельників купують його там, де він є по прийнятній ціні і доставка до місця будівництва не ускладнена. Більшість людей. що звертається в будівельну фірму, вважає, що дерево є доступне всюди, і що воно є недорогим, і що на ньому можна зекономити. І дрова всі вважають товаром, що можна отримати майже задурно. От і питають всі: порахуйте мені будиночок недорогий з дерева. При цому слово "недорогий" втикається

Last Updated (Tuesday, 04 February 2014 15:45)

 

Паливний брикет Піні-кей (Pini-Key)

There are no translations available.

євродрова за технологією Піні-кей (Pini-Key)Паливний брикет Піні-кей (Pini-Key), або як їх ще називають "євродрова" все частіше випливають в розмові про опалювальний сезон. Це не дивно, то що Україна, мяко кажучі цієї зими буде на енергетичному голодуванні. А цей не новий вид пального дозволить опалювати помешкання не гірше ніж вугілля. Тим більше, що з вугіллям внаслідок дій на сході держави будуть складності.

Наша компанія поглибила ступінь переробки сировини та освоїла випуск нової продукції євродрова за технологією Піні-кей (Pini-Key)
Брикети PiniKеy отрималисвою назву від австрійської компанії, яка спеціалізувалася на виробництв іпресів типу Pini&Kay. При пресуванні поверхню брикетів  нагрівали електричними тенами. Після такої обробки брикети  покриваються темним шаром частково вже  обвугленої деревини.

Last Updated (Thursday, 11 September 2014 13:35)

 

Технологія виробництва утепленого брусу

There are no translations available.

Тестування термобрусу на розколюванняТехнології виробництва утепленого брусу мало чим відрізняються від виготовлення клеєного профільованого бруса. Наше підприємство , як виробник , має повний спектр обладнання та верстатного парку для створення цього інноваційного продукту . Технологічні рішення наших інженерів дозволяють отримувати утеплений термобрус з високою точністю і мінімальними відхиленнями від геометричної форми. У першу чергу це досягається наявністю і застосуванням у виробництві

Last Updated (Tuesday, 04 February 2014 10:05)

 

Утеплений термобрус для дерев'яних будинків

There are no translations available.

термобрус или брус утепленный экструдированным пенополистиролом

Як зробити ваш красивий будинок з клеєного бруса ще тепліше? Багато обшивають вагонкою, гіпсокартоном і навіть декоративними панелями. Але при цьому втрачається той неповторний стиль дерев'яного будинку, заради якого і будують збірні будинки з бруса. До завершення року компанія Добробуд зробила подарунок своїм клієнтам і партнерам освоївши випуск нової продукції - утеплений термобрус для складання дерев'яних будинків.

  Швидкість монтажу, надійність і максимальний температурний комфорт - властивості нової продукції.

Last Updated (Friday, 29 November 2013 11:50)

 

Пиломатеріали для будівництва з дерева. Параметри

There are no translations available.

Для пиломатеріалів, як і для деревини, характерні волокниста структура, анізотропія і неоднорідність. Структура дерева зумовлює його фізичні і механічні властивості.
Волокниста структура дерева. Деревину утворюють лінійні волокна целюлози і волокна геміцеллюлози, розгалужені в просторі мереж макромолекул лігніну. Вони розміщені в стінках клітин різного типу, які мають переважно волокнисту форму і в більшості випадків розташовані поздовжньо стовбуру. Клітини, які зміцнюють жорсткість дерева, виконують несучу функцію. Це так звані деревні волокна. На властивості деревини значно впливають товщина і будова клітинних стінок окремих деревних волокон, а також їх обсяг і положення в структурі деревини.

 

Якість дерева позначається на різних міцнісних, вологісних та інших його властивостях. Дерево змінює їх залежно від напрямку своїх волокон. Деревину можна обробляти: паралельно волокнам (вздовж стовбура) і перпендикулярно волокнам - в радіальному напрямку по відношенню до річних кілець і в тангенціальному напрямі. У будівельній практиці у конструктивних елементів, як правило, розрізняють тільки напрямок вздовж волокон і впоперек волокон.

Last Updated (Tuesday, 04 February 2014 14:42)

 

The company's products.. Wooden houses from glued beams

The main advantage of wooden houses from glued beams or cylindrical in comparison with other materials of construction are elegant appearance, economical and long term operation that secured using modern production technologies and a reliable connection logs.

 

What is the cost of construction per square meter wooden house or sauna?
Our company does not practice to declare the cost per square meter structure. This relates to the cost of each building is calculated based on a specific project with specific quantities of materials, complexity, category decorating ... This also - as there is no cost cars, calculated on horsepower or cubic liters engine! Getting to the structure we issue the customer with detailed documentation of materials and cost estimates for each stage of the works What to do to reduce the cost of construction costs?

 

Environmentally friendly building with a log or timber meets the high standards to strengthen health, have good insulating properties, so that the tree has low thermal conductivity. A wall of wood 15 cm thick has a thermal resistance as a brick wall 50 cm is why in a wooden house warm in winter and cool in summer. Wooden wall - warm to the touch and creates a feeling of thermal comfor

Heat the wooden building probably a few hours, even if it is not heated all winter.
Weight wooden construction wooden house as a whole 5 times less than the brick, so do not require building a massive base and heavy construction equipment. Thus, building with wood on average 1.3-1.5 times cheaper than the brick house. In addition, this house is resistant to parts of soft soils. (Continued...)

 

Wooden houses Structurally strong. Have a nice modern look and allow you to implement a bold design solutions. Suitable beam diameter 180-240 mm. A possible partial or full acquisition
  Дерев'яні будинки з клеєного та оциліндрованого брусу
  Saunas and bathhouses.
  Designing a building as a stand-alone buildings and re-built buildings (insulation, upholstery lining, installation of sun beds, plumbing works)
   Бані, сауни (ЛАЗНІ) з профільованого брусу
   Wooden gazebo and pergola
   Design and construction of recreational areas, gazebo, BBQ gazebo, open rectangular pavilions, six-and octagonal shape. Installation of bridge and pergola.
    Альтанки, перголи, качелі, малі архітектурні форми
    Windows
    Production of wooden windows European technology. Trohsharovyy glued window bar. Using hardware company "Roto." High quality protective coating, wide range of colors.
     Вікна та двері для дерев'яних будинків
     Architectural Wood Products -
     Well, stylized tables and benches, swing and other products that enliven thecourt, allowing a pleasure to sit and relax in the fresh air
     Малі архектурні форми. Альтанки, Каплиці. Криниці
      
     Lumber.
     Materials for construction: timber, board, bar,block-house, boards, matchedfloor,skirting,borders, window sills from the warehouse or on order.
     Погонажні вироби з дерева для деревяних будинків
     Glued laminated construction for the construction of wooden houses
      Клеєний та оциліндрований брус для монтажних конструкторів
      Oak and beech laminated with solid wood.
       Клеєний щит з твердих порід дерева

       Last Updated (Thursday, 10 January 2013 23:09)

        

       Вартість профільованого бруса. Є варіанти?

       There are no translations available.

       Вартість клеєного профільованого брусу. Секрети ціни.Ми-як виробник клеєного профільованого бруса, часто вивчаємо ситуацію на ринку нашої продукції. Володіючи досконало технологією виробництва, ми аналізуємо ціну бруса. Що ж приготував нам черговий запит цін в інтернеті? Як і слід було очікувати - з 10 компаній, що рекламують брус - 5 не є виробниками! Такі реалії сучасного світу - гроші отримують ті, хто володіє інформацією, а не продукцією. Ми трохи пізніше вкажемо знайдені ціни, а поки акцентуємо увагу на тому, заради чого Ви купуєте брус.

       Last Updated (Wednesday, 13 February 2013 15:50)

        
       More Articles...
       UkrainianRussianEnglish French (Fr)

       Search