Стелимо ламінат в деревяному будинку.

There are no translations available.

Стелимо ламінат в дерев'яному будинкуБудинок майже побудований, вставлені вікна, остаточно відшліфовані і пофарбовані стіни, господар будівництва однією ногою стоїть на порозі, а другою ...??? Куди постане друга нога? На плитку, на стяжку, на дошку, на ковролін або на лінолеум? Кожен хоче, щоб підлоги в його будинку були красивими, теплими і довговічними. Про деякі особливості вибору підлог ми говорили в статті "Підлога в дерев'яному будинку. Ламінат". Продовжимо розмову на цю тему. Стелити ламінат у дерев'яному будинку можна самостійно з кількох причин:

Ламінат - своїми руками. Фото

 

• ви не хочете, щоб недбайливі Рамшан і Джумшут пошкодили сяючі красою стіни новеньких кімнат;
• ви вирішили трохи заощадити грошей і вкласти їх у більш якісне покриття підлоги;
• ви, просто, любите майструвати самі, і це приносить вам справжнє задоволення;
• а швидше за все - всі ці причини одночасно виникли у вас при плануванні робіт із влаштування підлог.
Опустимо опис про те як ви вибирали колір ламінату, про те як пройшов продаж ламінату з доставкою і розглянемо особливості монтажу ламінату на підготовлену поверхню.
Рекомендації при монтажі ламінату самостійно, або як кажуть: "своїми руками":

1. Витримати пачки з ламінатом при температурі кімнати в якій будемо укладати Основа для ламінату. Фотопідлоги не менше 24-48 годин. І тут багато хто робить помилку. Пачки витримують запечатаними, що не дає ламінату врівноважити свою вологість з вологістю приміщення. А саме вологість ламелей грає істотну роль. В деяких порадах "умільці" вказують, в яких умовах температури і вологості повинні знаходитися пачки з ламінатом. Ніхто не буде встановлювати в кожній кімнаті клімат-контроль для створення особливих умов підготовки ламінату до укладання!!!
2. Важливо! Спосіб укладання ламінату на підготовлену основу - плаваючий. Не можна прибивати або прикручувати його до основи. Також не можна клеїти ламінат до дерев'яного покриття.
3. Не можна укладати ламінат безпосередньо на бетонну стяжку. Між ламелями і основою повинен бути покладений спеціальний пароізоляційний матеріал (мати) Інструмент для укладання ламінату. Фотозавтовшки 1-3 мм. Не підходять для цього поліетиленові плівки. Тонкі плівки протираються, і ламінат починає руйнуватися об тверду поверхню бетону.
4. Найголовніший ворог ламінату - нерівна поверхня. Тому підготовка омнови для кладки - 80% роботи з монтажу підлоги. Це стосується і оздоблення стін ламінатом.
5. При укладанні ламінату на теплу підлогу з водяним обігрівом вибирайте ламінат з позначкою про екологічну чистоту. Не допускайте різкого нагріву бетонної стяжки з опаленням під ламінатом.
6. З точки зору дизайнера ми рекомендуємо укладати ламінат, так щоб освітлення падало на нього під кутом, але не перпендикулярно швам.

Інструкція по укладанню ламінату. Фото7. Монтаж підлоги з ламінату починається з укладання першого ряду з двох ламелей, при цьому між стіною і ламеллю встановлюються спеціальні розпірні клини для зазору від 8 до 15 міліметрів. Вони необхідні для можливого лінійного розширення і запобігання пучіння ламінату.
8. Укладання другого ряду проводиться зі зміщенням, так щоб вийшла форма цегляної кладки з перев'язкою. Це запобігає виходу з ладу замків ламелей та посилення конструкції покриття підлоги.
9. Використовуйте при замикання замків ламелей спеціальну прокладку, щоб не бити молотком по краях ламінату. Для кожного конкретного типу замку - така конструкція відрізняється. Це ж стосується і способу укладання.

Технології укладання ламінату. Фото10. Завжди читайте інструкцію на упаковці до даної моделі ламінату. замки і спосіб монтажу істотно відрізняються між собою в залежності від виробника.
11. Для надійного і швидкого монтажу - запрошуйте професійних фахівців!

Для більш тривалої експлуатації вашого покриття наклеюйте на опорні частини меблів  й каучукові та войлочні прокладки, щоб меблі не залишали вм'ятини на покритті.

Не підходять для цього поліетиленові плівки. Тонкі плівки протираються, і ламінат починає руйнуватися про тверду поверхню бетону.
4. Найголовніший ворог ламінату - нерівна поверхня. Тому підготовка підстави для кладки - 80% роботи з монтажу підлоги.
5. При укладанні ламінату на теплу підлогу з водяним обігрівом вибирайте ламінат з позначкою про екологічну чистоту. Не допускайте різкого нагріву бетонної стяжки з опаленням під ламінатом.
6. З точки зору дизайнера ми рекомендуємо укладати ламінат, так щоб освітлення падало на нього під кутом, але не перпендикулярно швах.

Mis à jour (Jeudi, 29 Novembre 2012 10:41)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту