План будівництва будинку

There are no translations available.

План будівництва приватного будинку. ФотоЗваживши всі «за» і «проти», Ви вирішили будувати дерев'яний будинок де-небудь у Франції, Італії чи Греції. Це для нас не нове. Тим більше що комплекти для самостійного чкладання будинків найкращим чином підходять для цього. Малі терміни будівництва дають можливість Вам наймати робітників «з історичної батьківщини» щоб значно зменшити ціну зі зведення будинку. Чи є у вас план? Звичайно, є - скажете Ви і покажете 2 аркуша паперу з назвою 1-ий поверх, 2-ий поверх. Але не це ми мали на увазі. Крім архітектурного і будівельного плану (проекту) Вам знадобиться і план самого будівництва. Безліч дрібних, неприємних для вивчення і таких необхідних моментів - адміністративні питання та дозволи. Потрібно врахувати все, щоб не зупиняти будівництво на середині шляху. Що необхідно взяти до уваги?

1. Підтвердити, що на земельній ділянці дозволено будівництво Вашого будинку. Це може бути і житловий будинок, і об'єкт комерційної нерухомості. Земельні наділи можуть бути відведені під бізнес, приватний будинок, під туризм, під сільськогосподарські угіддя, заповідники. Це питання має бути вирішеним першим з списку всіх наступних. Цей факт повинен бути відображений і в акті на право власності землі або її оренди. У деяких країнах існують особливі правила забудови земельних ділянок. В деяких випадках площі поверхів не повинні перевищувати певного відсотка від площі земельної ділянки. Для правильного проектування і будівництва необхідна прив'язка до маяків і кордонів ділянки. Такі параметри кордонів будівництва можуть визначатися зоною забудови - міська межа або заміське будівництво. Вже на етапі проектування треба врахувати такий момент в плані.Бізнес-план

2. Затвердити проект у головного архітектора міста чи у відповідній комісії. До слова кажучи, одночасно відбувається перевірка легітимності архітектора шляхом підтвердження ліцензій і дозволів на право займатися такою діяльністю. Такі вимоги є однаковими для всіх країн, куди ми експортуємо наші дерев'яні будинки. Узгодження інженерних комунікацій з проектними даними виробляються з місцевими службами.
3. У деяких країнах існує податок на будівництво або плата за дозвіл на проведення будівельних робіт. Не забудьте завчасно дізнатися ціну цих адміністративних витрат. В більшості випадків видача дозволу не відбудеться без погоджень інженерних комунікацій.
4. Після оплати податків Вам необхідно повідомити місцеві органи влади про початок будівництва. Будьте готові, що до вас на будівництво завітає інспектор комісії по містобудуванню або еміграційний офіцер для перевірки законності використання робочої сили. Наприклад, у Франції, на будівлі площею менше 40 м2 дозвіл практично не вимагає узгодження. Тому там настільки популярні літні будиночки і невеликі заміські шале. Перевіреним способом початку будівництва є найм працівників для проведення робіт або фірми з будівельною ліцензією. Наприклад, на Кіпрі - це обов'язковою вимога для успішної здачі об'єкту в експлуатацію.
5. Як і у нас, після закінчення будівництва та перевірки, при відсутності відхилень від проекту наш результат будівництва реєструється в кадастровому відділі або інспекції архітектурного нагляду або комісії з містобудування. Результат реєстрації - паспорт на будівлю.
6. Якщо об'єкт будівництва - комерційна нерухомість, то місцеві органи влади можуть вимагати від вас «допомогти місту», тобто внести деяку суму до місцевого бюджету на розвиток інфраструктури. Можна по-різному називати ці фінансові витрати. А хто казав, що буде легко?
7. Звичайно ж, у різних країнах ці суми мають різне значення. А хіба ми боїмося? Сама елітна нерухомість в Європі належить бізнесменам слов'янського походження! Тим більше, що за останні роки вартість метра квадратного житла в Москві чи Києві вже давно лідирує в списках ріелторів.

Як ми могли забути? Для того щоб оперативно вирішити всі адміністративні проблеми - існують фірми, які спеціалізуються на таких питаннях.

Бізнес-план будівництва  будинку. ФотоТільки тепер замовник почне розуміти, чому купивши на нашій фірмі будинок і зібравши його самостійно або будівельною фірмою, вартість метра квадратного житла виходить в 2-3 рази вище ніж вартість самого будинку і оплата робіт робітникам, які його збудували. Але ж ми не врахували ще відсотків банку, які неодмінно вийдуть, якщо будувати будинок у кредит. А якщо залучати інвестиції, то тут не обійтися без бізнес-плану будівництва.
Так, чи є у Вас план?

Mis à jour (Samedi, 05 Mai 2012 21:55)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту