Паркетна дошка - реінкарнація перевірених технологій. Монтаж підлог

There are no translations available.

Паркетна дошка - натуральне покриття

У наші статтях ми вже розповідали про монтаж підлог в дерев'яному будинку. За великим рахунком - немає різниці в якому будинку стелити підлоги. Фанера, дошка для підлоги, ламінат, ОСБ плита, паркет. Це найпоширеніші матеріали, з яких монтують покриття підлог. Але найцікавішим в списку будівельних матеріалів є паркетна дошка. Реінкарнація паркету, друге народження паркетної клепки! Паркетна дошка поєднала в собі все найкраще від статевих покриттів:
багатошарова клеєна конструкція різних порід деревини, яка робить паркетну дошку міцною, стійкою до вологи та деформації;
ізностостойкій шар натурального дерева в якості робочої поверхні;
замкова система з'єднання, яка спрощує збірку і монтаж покриття в порівнянні з натуральним паркетом. це позначається і на ціні монтажу і на швидкості установки статевого покриття;
покриття робочої поверхні дошки найсучаснішими захисними маслом та лаками на заводі-виробнику, що в свою чергу позбавляє Вас від необхідності проведення таких робіт у будинку та прискорює термін заселення в готовий будинок.
У наші статтях ми вже розповідали про монтаж підлог в дерев'яному будинку. За великим рахунком - немає різниці в якому будинку стелити підлоги. Фанера, дошка для підлоги, ламінат, ОСБ плита, паркет. Це найпоширеніші матеріали, з яких монтують покриття підлог. Але найцікавішим в списку будівельних матеріалів є паркетна дошка. Реінкарнація паркету, друге народження паркетної клепки! Паркетна дошка поєднала в собі все найкраще від підлогових покриттів:
  • багатошарова клеєна конструкція різних порід деревини, яка робить паркетну дошку міцною, стійкою до вологи та деформації;
  • зностостойкій шар натурального дерева в якості робочої поверхні;
  • замкова система з'єднання, яка спрощує збірку і монтаж покриття в порівнянні з натуральним паркетом. це позначається і на ціні монтажу і на швидкості установки статевого покриття;
  • покриття робочої поверхні дошки найсучаснішими захисними маслом та лаками на заводі-виробнику, що в свою чергу позбавляє Вас від необхідності проведення таких робіт у будинку та прискорює термін заселення в готовий будинок.

 

 

 

Структура паркетної дошки

Наведемо деякі параметри паркетної дошки, які продемонструють найважливіші переваги. По-перше - це розмір, наприклад такий формат:

2200 х 189 х 14 мм Паркетна дошка 3-смуговий;

1860 х 189 х 15 мм Паркетна дошка 1-смугова.

 

Напевно,  паркетна дошка - єдине покриття для підлоги, яка вже на стадії продажу може бути оброблена лаками і декоративними захисними маслами.

Для додання натуральності паркетної дошки її поверхню брашіруется щітками для вискоблювання волокон деревини.

Ось деякі поради з монтажу паркетної дошки. Вони дуже схожі на інструкцію з монтажу ламінатної підлоги:

 

 

1. Поверхня для укладання повинна бути рівною, чистою і міцною - це запорука довгої служби паркетної дошки.

2. Поверхня для укладання повинна мати мінімальну вологість. Гідроізоляція - обов'язкова при укладанні на гігроскопічні і вологі поверхні, такі як бетон.

3. Повинен бути забезпечений мінімальний перепад висот підлоги при монтажі: не більше 2 мм на 2 метри довжини покриття.

4. Міцність підкладки під паркетну дошку повинна становити не менше 10 Ньютон на 1 мм квадратний.

5. Подбати треба про звукоізоляції підлоги. Для цього можна використовувати пробкову підкладку, але це істотно збільшує ціну квадратного метра покриття.

6. Допускається монтаж теплих підлог під паркетної дошкою. при цьому температура підлогового покриття не повинна перевищувати 28-30 градусів залежно від виробника та якості матеріалу дошки.

7. Просочення натуральними маслами-самий практичний і екологічний спосіб обробки паркетної дошки.

8. Допускається клейове з'єднання паркетної дошки до основи для підлоги.

9. Традиційним є наша порада: звертайтеся до професіоналів з питання установки і монтажу підлоги, тому що ціна паркетної дошки значно вища за вартість інших покриттів і ціна помилки може бути велика!

 

Mis à jour (Lundi, 13 Août 2012 22:58)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту