Оздоблення стін ламінатом

There are no translations available.

Ламінат на стінах будинкуЛамінат - будівельний матеріал, який не так давно з'явився в арсеналі будівельників і дизайнерів. Але за короткий час набрав велику популярність. Практичність, довговічність і широкий вибір дизайнерських рішень - зробили ламінат поширеним типом покриття для підлог. 31 клас, 32 клас, 33, клас і навіть 34! Такі "класики" не обмежуються тільки укладанням на підлогу. Останнім часом існують рішення коли ламінат стелиться на стіни та стелю. У такий спосіб створюються неповторні і витончені декоративні елементи. Вони привносять фактуру дерева в ті місця, де раніше й не думали створювати текстуру натурального дерева. так і з'явилися дерев'яні елементи прикрас у кам'яних будинках і на цегляних стінах.

 

Декор з ламіннату на стініДе і який ламінат шукати? Легко розгубитися у всьому різноманітті моделей і забарвлень. Можливо Вам доведеться обмежитися вивченням ринку продажу виходячи виключно з ціни або дизайну, який в широкому асортименті присутня на ринку. Але в будь-якому випадку, необхідно врахувати кілька особливостей.
І якщо в питанні створення краси і так - все зрозуміло, то що можна сказати про укладанні ламінату на стіну з точки зору вибору будівельного матеріалу і його властивостей?

1. Відсутність механічного та абразивного навантаження на елементи стін і стелі з ламінату дозволяють використовувати для цих цілей самий тонкий і самий ніжний ламінат
2. Вирішальну роль при виборі ламінату для стін грає його фактура (декоративні властивості)
3. Наступною за значимістю особливістю вибору ламінату є його ціна.
4. Поверхня каркаса для укладання ламінату на стіну, як і у випадку укладання на підлогу, має бути рівною. Нерівності укладання ламінату на стіну проявляються дуже чітко при бічному освітленні.
5. Монтаж ламінату здійснюється аналогічно пластиковим панелям і існує можливість комбінувати покриття стіни з комбінації цих матеріалів.
Зруб з бруса - не виняток. Декоративні вставки з ламінату на стінах і стелі зроблять інтер'єр незвичайним і оригінальним.

Mis à jour (Jeudi, 29 Novembre 2012 10:40)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту