Водяне опалення в дерев'яному будинку. Електричні котли

There are no translations available.

Опалення деревяного будинку на електриціБагато майбутніх власників дерев'яних будинків майже завжди вагаються при вирішенні питання опалення будинку з бруса (дерев'яного будинку). Перше, що спадає на думку: "опалення в дерев'яному будинку має бути іншим - не таке як в цегляних будинках". А, власне, чому?! Хто так категорично вирішив? Звичайно, підвищена категорія пожежної безпеки, більш висока схильність поразки грибком - все це змушує думати забудовників по-іншому. Прийшла пора зруйнувати цей стереотип.

 1. У дерев'яному будинку ймовірність появи грибка - у багато разів менше. Будинок дихає і провітрюється природним способом. Тільки неправильна експлуатація може призвести до передчасної появи різних грибкових "ворогів"  

Імовірність пожежного форс-мажору в дерев'яному будинку - менша, ніж в кам'яному, тільки тому, що люди в ньому ведуть себе більш правильно ніж в цегляному, обережно і акуратно.

Всі ці, так звані особливості, в дійсності не впливають на вибір системи опалення будинку. Опалювальне обладнання вибирайте стандартне.

Є одна особливість, на яку треба звернути увагу в дерев'яному будинку. Як правило (але бувають і виключення), підлоги другого поверху не виготовляють з бетонних плит. Це в деякій мірі визначає систему опалення. Не всі хочуть заливати перекриття в дерев'яному будинку бетонними стяжками або організовувати теплі підлоги на цементній основі та плитці. Якщо на першому поверсі теплі підлоги - звичайна практика, то другий поверх, на нашу думку, необхідно обладнати звичайними сталевими радіаторами з носім "вода"

Ми вже писали в статті Про деякі особливості водяного опалення як монтувати опалення з урахуванням усадки зрубу. Але зовсім не говорили про джерела тепла. Можливо, це тому, що немає принципових особливостей, які схиляли би чашу терезів на бік електричного котла або газового нагрівача. У разі використання електричної системи опалення є 2 способи переміщення теплового носія по дерев'яному будинку:

 1.     по трубах опалення до сталевих радіаторів, прокладених під покриттям підлоги або
 2.     обігрів будинку окремими автономними електричними конвекторами, які кріпляться до стін зрубу
  Система опалення на автономних обігрівачах більш відмовостійка в порівнянні з системами, заснованими на центральному котлі. Імовірність що зладу вийдуть всі елементи нагрівання одночано - майже нульова

Індукційний електричний обігрів теплоносія - води

Однак, використання електричного котла дає одну з найцікавіших, але мало використовуваних функцій-дистанційне керування включенням і вимиканням за допомогою мобільного телефону. Сьогодні такі пристрої широко застосовуються в побуті. Дуже часто вони інтегруються в системи безпеки будинку.

Які особливості електричних котлів дозволяють їх використовувати в дерев'яному житловому будівництві? Ось деякі з них:

 1.      Використання індукційних котлів економить до 30% електричної потужності в порівнянні з електричними котлами старого зразка.
 2. Максимальний захист від накипу.
 3. Високий ККД таких систем ( до 99%).
 4. Повна відсутність рознімних муфтових та ін з'єднань в конструкції, що виключає ймовірність виникнення протікання теплового носія
 5. Безшумність роботи за рахунок відсутності постійно працюючих циркуляційних насосів
 6. Такі котли не вимагають проведення профілактичних робіт в сезон і період міжсезоння, вони - повністю автономні.

Якщо до цього додати можливість використання нічних дешевих тарифів на електрику, то вимальовується непогана картина автономного опалення деревяного будинку

http://www.gs-ks.ru/

Mis à jour (Samedi, 02 Mars 2013 07:52)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту