Будинки з утепленого пінополістиролом брусу

There are no translations available.

Термобрус комбинированный утепленный. Свойства

Дерев'яний будинок має величезну кількість переваг перед конструкціями із традиційної цегли, газобетону та інших матеріалів. Створення багатошарового утепленого клеєного бруса з використанням сучасних термоизоляторів  дозволило будувати будинки, які в умовах теплої європейської зими зводять витрати на опалення до мінімуму.

Для багатьох слова "теплий брус" або "утеплений пінополістиролом брус" знаходять сенс тільки якщо навести цифри, які підтверджують такі властивості цього будівельного матеріалу.

Ми вже повідомляли, що почали виробляти нову продукцію - утеплений брус  для житлового будівництва.

Властивості багатошарового, комбінованого клеєного утепленого бруса

 

 

Опір тепловтратам стінової конструкції зручно розглядати порівнюючи такий показник як приведений опір теплопередачі. Цей показник дозволяє для конкретного конструктиву розрахувати товщину стін з різних матеріалів.

Для нашої продукції - бруса із зовнішніми дерев'яними ламелями товщиною 40мм і внутрішнім шаром утеплювача 80 мм такий показник становить 3,6-3,7 (м2 * оС) / Вт. Для того, щоб забезпечити рівні тепловтрати стін, ми повинні збудувати будинок з товщиною стіни наведеною нижче:

 теплоизоляционные свойства термобруса с пенополистиролом. Фото

Бетона стіна 3,8 м
Цегляна стіна 2,5 м
Керамзито-бетон 1,5 м
Пінобетон 0,7 м
Деревяний масив 0,6 м
Клеєный брус 0,5 м

 

Очевидні переваги по теплозберігаючих властивостях нового багатошарового бруса з утеплювачем роблять його лідером в номінації " самий теплий і красивий конструкційний матеріал для будівлі житлових будинків. Технологія будівництва нічим не відрізняється від будівництва зі звичайного клеєного бруса. Комплекти деталей будинків для самостійного складання точно так само легко монтувати невеликими бригадами, або своїми руками за участю одного фахівця . Але роботи ці вже на третину легше завдяки зменшеній вазі будівельних конструкцій. Вага утеплювача всередині комбінованого бруса в 10 разів менше ваги деревини.

 

Різні моделі бруса з прошарком з пінополістиролу мають різні теплоізоляційні властивості. Чим більше товщина внутрішнього утепленого шару, тим вище опір теплопередачі.

Якщо виготовити брус із зовнішніми ламелями товщиною 40 мм з деревини хвойних порід і вибрати товщину шару утеплювача 40 мм - ми отримаємо стіну товщиною 120 мм з опором теплопередачі 2,5 (м2 * оС) / Вт.

Якщо виготовити термобрус з товщиною зовнішніх ламелей 50 мм і товщиною утеплювача всередині 100мм ( екструдований пінополістирол ) то опір тепловтратам складе вже 4,4 (м2 * оС) / Вт

Утеплений брус з наповнювачем з екструдованого пінополістиролу товщиною 100 мм може використовуватися для житлового будівництва не лише в умовах помірного клімату , але і в умовах холодних північних зим. Зважте самі: для холодних зим Підмосков'я будівельними нормами передбачені показники тепловтрат не менше 3,15 (м2 * С / Вт ) .

 

 

 

Mis à jour (Mardi, 04 Février 2014 10:09)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту