Замок для бруса

There are no translations available.

Замок для угла срубаБудівництво з бруса від різних виробників і будівельників дуже схоже один на одного. За сотні років технологія укладання бруса в стіну не змінилася. Існує всього два види замків бруса. У першому випадку кут будинку являє собою перетин двох вінців. У народі такий замок ще називають «з виносом».
У другому варіанті замок виглядає як кут в 90 градусів без виступів вінців за межі зрубу будинку.

Винос при цьому відсутній з випливаючими з цього висновками:
Довжина стіни при такому замку і при збереженні її загальної довжини заготовки бруса - більше на 2 товщини бруса;
Зовнішній кут має більш традиційний для кам'яних будинків класичний вигляд;
Відходів виробництва - значно менше;
• Загальна площа приміщень збільшується;
Не потрібна додаткова обробка декоративними планками і заглушками, щоб закрити торці кутів зрубу

 
В таких замках необхідно закрити облицювальної дошкою торці вінців, щоб захистити їх від намокання і додати їм більш естетичний вигляд.

 

Замок профільованого бруса - кут

Замок для вінців зрубу з профільованого брусу в кут

На нашому підприємстві, після деякого вдосконалення обладнання, ми змогли створити замок для бруса зрубу нової форми, яка значно відрізняється від представлених моделей вище. Погодьтеся, що зовнішній вигляд таких замків вимагає. щоб їх сховали. А чи можна зробити зруб з кутом стіни, щоб вона була красивою? Можна!

 

Угловой замок в стене сруба Торець вінця такого брусу являє собою кут під 45 градусів. Брус з'єднується між собою трапецієподібним пазом і шипом, які не дають стінам «розходитися». Якщо стіни будівлі між поверхами дуже високі (вище 4 метрів) і розміри прольотів великі, можна підсилити кутові з'єднання металевими пластинами через 5-6 рядів.

 

Особливість виготовлення вінців з такою конфігурацією полягає в тому, що деталі стіни перестають бути універсальними, як це було в стандартному замку із виносом. Розгорнувши брус на 180 градусів, ми вже не зможемо укласти його в стіну, бо деталі з такими замками - не симетричні. Звичайно, це накладає відбиток і на вартість комплекту для складання будинку, збільшує час зборки, змушує бути більш акуратним при монтажі та виготовленні всіх деталей.

 

Не у кожного підприємства знайдеться обладнання, яке дозволить оперативно змінювати кут торцювання вінців при виготовленні деталей комплектів для складання будинку. Використання керованих комп'ютером верстатів дозволило добитися високої точності і робити складні роботи з високою якістю.

 

Замок для профилированного бруса в срубе

 

 Як і в стандартній технології будівництва зрубів, при укладанні стін будинку використовується пакля або джутове волокно як теплоізолятор. У зв'язку з тим, що точність виготовлення деталей - висока, витрата утеплювача - не значні.

 

Mis à jour (Mardi, 23 Septembre 2014 15:20)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту