Вхідні двері. Як вибрати двері в дерев'яний будинок?

There are no translations available.

Вхідні двері в деревяному будинкуСім-Сім відкрийся! Які двері зустрінуть Вас у порога красивого дерев'яного будинку? Які двері вибрати з усього різноманіття представлених на ринку? Які двері краще для дерев'яного будинку? Якщо говорити чесно, то в 90% випадків вирішальну роль грає при виборі дверей дизайн. І тільки з вподобаних вибирають ті моделі, які максимально наближені до технічних вимог. Які основні вимоги ми висуваємо до дверних конструкціями з точки зору споживача?
1. Гарний зовнішній вигляд, відповідний по дизайну до фасаду дерев'яного будинку.
2. Наявність не менше двох замків
3. Наявність значка сніжинки на дверях, про яку ми можемо навіть не здогадуватися.
Вхідні двері в деревяному будинкуОсь, мабуть, і всі знання, якими ми володіємо при покупці вхідних дверей. Але ж це тільки половина всієї необхідної інформації! Існують десятки інших не менш важливих характеристик вхідних дверей, про які ми навіть не замислюємося. Від самих страшних - час розтину дверей відмичками і ломом, до самих невідомих - тепловий опір наповнювача між сталевими пластинами дверного полотна. Тільки фахівець з виготовлення дверей знає всі тонкощі вибору вхідних дверей Торекс.
На що додатково звернути увагу при виборі дверей?
  • товщина сталевого листа дверного полотна. Рекомендовано - 2 мм;
  • звукоізоляційні властивості наповнювача дверного полотна, віддавайте перевагу пінополістиролу, а не пінопласту;
  • можливість обробки масивами натурального дерева, для відповідності виду дерев'яного будинку. Найбільш підходять двері покриті ламінатом, МДФ, натуральним деревом;
  • надання гарантії на якість покриття, на замки, внутрішні елементи і механізми;
  • вибір ступеня безпеки дверей з одного з 4 можливих типів. Саме цей показник є основним інтегральним показником. Безпека - понад усе!
  • Дверна коробка і конструкція петель повинні передбачати можливість установки зовнішніх дерев'яних наличників при бажанні замовника і можливість кріплення до обсадних дошках і брусків (окосячка). Це необхідно для компенсації усадки дерев'яного будинку. Дуже важливо для дерев'яного будинку: коробка до стіни повинна кріпитися без використання піни та бетону!
  • бажано перевірити у продавця, що монтаж дверей входить у вартість, при цьому перевірити наявність досвіду установки в будинку з бруса;
  • клас безпеки всіх дверей повинен бути однаковим. Немає сенсу встановлювати броньовані двері якщо крім них в будинку ще є вхідні скляні двері із звичайного віконного профілю, або того гірше - з ДВП!
  • сучасні двері можуть містити вбудовану частину електронної системи спостереження;
  • пам'ятайте, що завжди можна дотримуватися стилю будинку з бруса або колоди, для цього використовуються прикраси стилізовані під натуральну ковку.
Мій дім-моя фортеця. І фортеця починається із запитання: Як вибрати вхідні двері для дерев'яного будинку?

Mis à jour (Dimanche, 25 Novembre 2012 12:10)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту

 

Украинский портАл  Безкоштовний каталог сайтів  ДПИ Добробуд (тм Ромашка) на портале Укр-пром Каталог компаний Украины Create a free website   BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, инструменты, оборудование Агентство Промышленных Новостей Украинский строительный портал www.promobud.ua 
: