Монтаж вікон в дерев'яному будинку

There are no translations available.

Відплив віконний для дерев'яного вікна. ФотоМонтаж вікон в деревяному будинку має свої особливості , але суттєво не відрізняється від монтажу у цегляному будинку. Напевно, не варто говорити, що до вікон в дерев'яному будинку найбільше підходять дерев'яні підвіконня!? Деревина є нашим традиційним матеріалом, який ми використовуваним в будівництві наших будинків з клеєного профільованого бруса.

Вікна які ми поставляємо з нашими комплектами для самостійної збірки, виготовлені з дерева і поєднують в собі функціонал, красиве оформлення житлового приміщення.
Однак є особливість використання дерев'яного вікна. Воно, як і всяке виріб з деревини, вимагає захисту від зовнішніх погодних чинників. Вода, що стікає по вікну ні в якому разі не повинна потрапляти в простір між вікном і брусом. Ще гірше, якщо ми не бачимо як ця вода повільно вбиває наші вікна. Питання захисту від дощової води вирішується легко. На вікна з дерева встановлюються пластикові або алюмінієві відливи, які оберігають раму вікна і направляють стікаючу воду в сторону від дерев'яної частини. відлив віконний для захисту рами дерев'яного вікнаСтікає вода повинна потрапити не на брус! Для цього використовуються відливи (зовнішній маленький підвіконня) край якого повинен виступати за кордон бруса і не допускати попадання вологи під віконну раму.
Логічно, що віконна коробка вимагає додаткової комплектації для захисту внутрішньої частини віконної рами від конденсату. Тут необхідно забезпечити правильний монтаж підвіконня. І не важливо з якого матеріалу він зроблений! Категорично не можна допускати щоб рама вікна просто стояла на внутрішньому підвіконні! Конденсат потрапляючи в щілину між вікном і підвіконням зробить свою справу і незабаром вікно почне гнити. Підвіконня в такому випадку повинен мати певний кут стоку в сторону від вікна, а віконна рама повинна мати бортик запобігає затік води по нього.
Якщо вікна встановлюють професіонали - вони легко врахують ці питання при монтажі відливів і підвіконь.

Встановлення підвіконника в будинку з брусуЗазвичай, для виготовлення підвіконь застосовують тверді породи дерева: дуб, бук, модрина. Більш економічним варіантом є сосна. Забарвлення підвіконня проводитися захисними фарбами та лаками для зовнішніх робіт! Враховуючи що товщина стіни дерев'яного будинку на багато менше товщини стіни кам'яного будинку, треба розраховувати, щоб несуча здатність підвіконня при цьому не зменшувалася. Установка дуже широких підвіконь передбачає використання додаткових опорних конструкцій.

Зважаючи на складність умов експлуатації підвіконь, ми використовуємо для їх виготовлення клеєні щити з ламелей, що запобігає кручення площині виробів. Крім того, моделі з клеєних площин володіють більш високою міцністю і довговічністю, ніж аналог з масивної дошки.

Монтаж вікон в дерев'яному будинку залежить від технологій що враховують усадку будинку з дерева. Детально про це  читайте в статті про усадку будинку з брусу.

 

Mis à jour (Dimanche, 01 Avril 2012 19:42)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту

 

Украинский портАл  Безкоштовний каталог сайтів  ДПИ Добробуд (тм Ромашка) на портале Укр-пром Каталог компаний Украины Create a free website   BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, инструменты, оборудование Агентство Промышленных Новостей Украинский строительный портал www.promobud.ua 
: