Паливний брикет Піні-кей (Pini-Key)

There are no translations available.

євродрова за технологією Піні-кей (Pini-Key)Паливний брикет Піні-кей (Pini-Key), або як їх ще називають "євродрова" все частіше випливають в розмові про опалювальний сезон. Це не дивно, то що Україна, мяко кажучі цієї зими буде на енергетичному голодуванні. А цей не новий вид пального дозволить опалювати помешкання не гірше ніж вугілля. Тим більше, що з вугіллям внаслідок дій на сході держави будуть складності.

Наша компанія поглибила ступінь переробки сировини та освоїла випуск нової продукції євродрова за технологією Піні-кей (Pini-Key)
Брикети PiniKеy отрималисвою назву від австрійської компанії, яка спеціалізувалася на виробництв іпресів типу Pini&Kay. При пресуванні поверхню брикетів  нагрівали електричними тенами. Після такої обробки брикети  покриваються темним шаром частково вже  обвугленої деревини.євродрова за технологією Піні-кей (Pini-Key)Брикетивиготовленіз стружкитвердих листяних тахвойнихпорід. Продукція  упакована в різні варіанти тари: стрічка, мішки, бігбеги, або на піддонах. Від способу пакування та навантаження залежить і ціна. 
Гарантується висока якість товару, тому що сировина, що ми використовуємо залишається з сухих відходів власного виробництва. Ми можемо постачати Паливний  брикет  Піні-кей (Pini-Key) по західній Україні і далі.
Брикети  виготовляються  на  механічних  (шнекових) пресах, за допомогою поєднання  високого  тиску  і зовнішньої  термічноїо  бробки. Брикети мають  форму багатогранника  з  отвором  всередині. 

особливості цього вида пального:

  1. Брикети піні-кей мають кращі показникиза тривалістю горіння і  теплоті  згоряння  серед  усіх  типів  паливних  брикетів;
  2. вони  до механічного впливу та скоро не вбирають вологи;  сприяють зменшенню площ  зберігання  в  разів;
  3. необхіність виконання закладки палива до котла  в рази менше в порівнянні з традиційними дровами;
  4. Брикет  идовго  горять ітліють, безпечні -не стріляють та не іскрять.

 

Євродрова Піні-кей (Pini-Key)

 
Після  згорання  паливних  брикетів  золи  практично  не залишається - не більше 0,5%. . Отримувані  паливні  брикети  не включають    в  себе  ніяких  зв'язуючих  речовин чи клеїв, що робить їх екологічно чистими.

Вартість брикету залежить від упакування: в мішках - брикет кусковий та не фасонний, що дозволяє не переживати за надійність транспортування, попереджає утворення сміття при зберіганні та робить зручним обслуговування домашніх котлів на твердому паливі.

 

 

 

Mis à jour (Jeudi, 11 Septembre 2014 13:35)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту