Поради. Вибираємо міжкімнатні двері.

There are no translations available.

Поради. Вибираємо міжкімнатні двері. ФотоБудинок побудований, вікна вставлені, підлоги настелені. Залишилося вибрати міжкімнатні двері. Здавалося б не хитре питання. Які можуть бути поради? Але не тут то було! Пам'ятаємо завжди, що будинок з бруса, особливо, будинок зібраний з бруса природної вологості піддається усадці. А це означає, що стіни його будуть "сідати" від 2 до 8% на кожному метрі висоти. Дверна коробка прикручена класичним способом не витримає такої деформації.

А що робити? Як уникнути помилок при монтажі міжкімнатних і вхідних дверей?

 

Ось кілька порад, які ми рекомендуємо виконати при підборі і монтажі дверей:

1. Обов'язково вивчіть властивості усадки дерев'яного будинку, наприклад у статті Усадка стін дерев'яного будинку

2. Будь-який  дизайнер Вам порадить що в дерев'яному будинку двері повинні поєднуватися зі стінами і володіти природною фактурою деревини. В цьому випадку підходять тільки двері з натурального дерева або дверей вкритих шпоном. ламіновані двері будуть різко виділятися з загальної картини інтер'єру.

3. Двері є значним об'єктом за площею, і те як вони будуть виділятися на тлі стін залежить загальна картина дизайнерського рішення. У 90% колірних рішень переважають такі комбінації: світлі стіни - темні двері або навпаки, коли стіни вкриті темними фарбами, а мають коричневий, вишневий або каштановий колір у фактурі. При такій комбінації кольорів двері не будуть зливатися і губитися на тлі стін.
    Дверна коробка в будинку з брусу. Фото
4. Особливо хочемо звернути увагу на конструкцію коробки і спосіб кріплення дверної лиштви. Застосування ковзної конструкції, яка компенсує усадку будинку, накладає на монтаж дверної коробки свої обмеження. Вже не вийде просто приклеїти лиштву, откосікі та інші елементи дверей до стіни, як це можливо у випадку з кам'яними (цегляними) стінами. Дверна коробка повинна кріпитися до обсадної бруска, який жорстко не фіксований в торці дерев'яної стіни. В цьому випадку лиштва дверей не з'єднана зі стіною, а може вільно рухатися уздовж неї.
5. Коли монтуються межкомнитние двері, при відсутності порогів - залишайте зазор між поверхнею підлоги та нижнім краєм дверного полотна в 1,5-2 см. Це необхідно для вентиляції приміщень при закритих дверях. Це може знадобитися при подальшому покритті підлог ламінатом або ковроліном. Товщина додаткового покриття в цьому випадку може становити від 1 до 1,5 см.
6. Двері у ванну кімнату - особлива тема. Подбайте про пророблення додаткових отворів вентиляції для прискорення обміну повітря і просушування стін кімнати. Вони завжди схильні до осідання конденсату.
7. Ті хто вставляв дверні замки, знає, що робити це дідівським способом за допомогою стамески і молотка - погана справа. І зіпсувати двері в такий спосіб легко. Радимо придбати для цієї мети ручний фрезер (станочек) або доручити цю справу професіоналам. Хоча є такі комплекти, дверне полотно яких вже має технологічні отвори для врізки замків.
8. При замовленні дверей ручної роботи просіть виконавця робіт завжди фарбувати тафлі дверей окремо, а не в складі зібраної двері. Це допоможе уникнути появи непромальованих частин дверей при їх розсиханні.
9. А щоб не прогавити жодних нюансів з монтажем дверей - звертайтеся до фахівців з великим досвідом роботи.

    Mis à jour (Dimanche, 25 Novembre 2012 12:12)

     
    Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

    Пошук по сайту