Поради по утепленню фундамента.

There are no translations available.

Утепление фундамента. ФотоУтеплювати або не утеплювати? Ось в чому питання! Шекспірівське питання стосовно зведення будинку дуже актуальне. Багато хто думає: а навіщо утеплювати фундамент? Що з ним може трапитися? Вічний камінь під будинком! Але так можуть судити тільки дилетанти, які мало розбираються в теплотехніці і властивостях будівельних матеріалів. Розглянемо кілька причин, за якими фундамент треба утеплювати однозначно:
1. Підземні частини фундаменту будівель піддаються постійним великим фізичним навантаженням, викликаних перепадами температур у весняно-зимовий період. Нерівномірне промерзання фундаменту і грунту навколо нього призводить до горизонтальних навантажень на фундамент під дією пучинистих грунтів.

Утеплення фундамента та цоколя. Фото2. Наявність підвальних приміщень як житлових так і господарських вимагає утеплення фундаменту для уникнення появи конденсату усередині приміщень.

3. Бетон і камінь сильніше інших будівельних матеріалів піддаються промерзання і являють собою трансформатори холоду, які "відбирають" тепло від теплих конструкцій будівлі і віддають його на вулицю. Пам'ятаємо, що тепло передається і випромінюванням.

Утеплення фундамента клінкерними термопанелями. ФотоСьогодні інтернет містить інформацію про безліч матеріалів для утеплення кам'яних частин будинків. Можна просто утеплити фундамент, але можна це зробити і красиво, використовуючи декоративну обробку. Поєднання найрізноманітніших покриттів з утеплювачем дозволяє підібрати оптимальне рішення з утеплення та декору цоколів дерев'яних будинків.

4. Багато стикаються з проблемою, коли взимку замерзають не будівлі, а інженерні комунікації під землею. Як правило, зверху таких колодязів і каналів для труб залитий бетон. Він акумулює холод і труби під ним промерзають частіше ніж труби укладені просто в землі.

5. Великі втрати тепла відбуваються і через цокольні перекриття. Вони розташовані над неопалюваними підвалами і являють собою монолітні бетонні плити або залізобетонні збірні конструкції над пыдвалами. Утеплення даних конструкцій дозволяє не просто економити на опаленні, а й створити комфортні умови для підлог - зробити їх теплими.

Але всі ці процедури з утеплення цоколя і фундаменту можуть бути марними, якщо не провести дренажні роботи на ділянці
Не забудьте включити декоративне утеплення фундаменту до кошторису вашого будівництва, щоб уникнути не тільки фінансових прорахунків, але і щоб уникнути помилок у підготовчих роботах на ділянці, на якому ви будуєте будинок!

Утеплення фундамента пінополістіролом. ФотоДля прикладу наведемо список матеріалів та способів, які частіше за інших використовуються при утепленні фундаменту:

- плити з екструдованого пінополістиролу використовують на нульовому циклі будівництва одночасно із заливкою фундаменту. Для утеплення фундаменту і цоколя використовують матеріали, що володіють нульовим водопоглинанням, які зберігають теплозахисні властивості у вологому середовищі. Цим вимогам повністю задовольняють екструзійні пінопласти;
- найдавніший і надійний спосіб не тільки частково утеплити фундамент, але і провести його гідроізоляцію - обсипання фундаменту глиною, яка з часом утворює герметичний шар навколо нього. Суха глина - хороший теплоізолятор;
- тепловий опір зовнішньої частини цоколя (фундаменту) повинен бути не менше 3,16 м2 ° C / Вт;
- утеплення вимощення фундаменту по периметру будівлі;
- термопанелі фасадні з клінкерної плиткою для утеплення надземної частини фундаменту.

 

 

Mis à jour (Mercredi, 25 Avril 2012 13:59)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту