Припливна вентиляція в дерев'яному будинку. Поради

There are no translations available.

Не дивлячись на те, що будинок з бруса "дихає", ми розглянемо як організувати припливну вентиляцію в дерев'яному будинку. З усіх порад ми запропонуємо дві найбільш популярних. Пасивну припливну вентиляцію і вентиляцію з використанням рекуператорів. При організації пасивного припливного повітрообміну не використовуються мотори, рухомі частини механізмів і електроніка. Повітря самопливом при наявності витяжного повітряного каналу потрапляє в будинок. Різниця тисків між приміщеннями нижнього поверху і верхніх поверхів змушує повітря влітати з вулиці і переміщаючись по будинку вилітати через вентиляційні отвори другого поверху. Це самий простий, надійний і дешевий спосіб збільшити повітрообмін в будинку. Рекуператор - припускає примусове обертання повітряної турбіни електромотором, частковий підігрів входять потік повітря і викид з дому пересичених вологою і вуглекислим газом парів на вулицю.
Монтаж пасивної припливної вентиляції розглянемо на прикладі інсталяції повітряного  затвора з найпростішим повітряним фільтром.
Короб каналу припливної  вентиляції. Фото.На фото зображений короб приточного каналу Короб каналу припливної  вентиляції. Фото. пасивної вентиляції. Він складається з пластикового корпусу, фільтрувальних елементів, гофрованої труби, яка грає роль вентиляційного каналу та елементів декоративного оформлення.
Підготовка отвору для вентиляційного каналу крізь стіну. ФотоПідготовка отвору для вентиляційного каналу крізь стіну. Фото Перед початком робіт необхідно вибрати  місце для монтажу вентиляційного пристрою. Порада - Найкраще для цього підійде місце між радіатором опалення та підвіконням. Свіже повітря потрапляє в приміщення і буде змішуватися з гарячим повітрям від радіатора і підніматися вгору включаючись в конвекційні потоки. Це забезпечує високу швидкість обміну повітря в будинку.
Фіксація повітряного каналу припливної вентиляції. Фото.На фото - Фіксація гофрованого повітряногоКороб повітряного фільтра припливної вентиляції. Фото каналу усередині приміщення над батареєю опалення. Порада - трубка каналу розташовується під кутом так, щоб скат був в сторону на вулицю. Це сприяє самостійному видаленню можливого конденсату, який може утворюватися всередині пластикового короба. Канал проробляється свердлом великого діаметру або фрезою.
Вставка фільтруючих елементів в корпус припливної вентиляції. ФотоПісля монтажу корпусу пристрою  Вивід вентиляційного каналу на фасад будинку. Фотоприпливної вентиляції в нього вставляються фільтруючим елементи, що оберігають потрапляння в приміщення пилу і комах. На фасаді вставляється декоративна заглушка із захисною сіткою. Порада - можна самостійно виготовити різні фільтруючим елементи з поролону різної щільності.
За наявності сучасних вікон подібну вентиляцію можна органзувати використовуючи властивості форнітури і закриваючи вікна в так званому режимі "мікротріщина" або "мікролюфт". Цей режим забезпечую подачу свіжого повітря в приміщення в малих дозах.
Перед початком робіт необхідно вибрати місце для монтажу вентиляційного пристрою. Рада - Найкраще для цього підійде місце між радіатором опалення та підвіконням. Свіже повітря потрапляє в приміщення і буде змішуватися з гарячим повітрям від радіатора і підніматися вгору включаючись в конвекційні потоки. Це забезпечує високу швидкість обміну повітря в будинку.

Mis à jour (Vendredi, 06 Juillet 2012 07:52)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту