Поради. Хімічні засоби обробки деревини

There are no translations available.

Хімічна обробка деревини. ФотоХімічити чи не хімічити?  Використовувати Хімічні засоби обробки деревини? Одне  з перших питань які задаються при будівництві дерев’яного будинку звучить так: Як довго буде служити мій будинок?
Зрозуміло, що довговічність будинку з брусу в сучасних умовах залежить від засобів обробки деревини. Хімія! Більшість людей боїться  цього слова. Хоча в повсякденному житті використовують безліч засобів на які вже не звертається увага. Дезодоранти, освіжувачі  повітря, емульсії для миття посуду, рідке мило, косметика, харчові добавки та безліч інших. Все це теж з точки зору опису є хімічною обробкою.  Що тут порадити?

В одній із статей нашого сайту (Захист деревини та деталей дервяного будинку) ми вже розглядали  категорії  хімічних  засобів для покриття деревини та їх призначення.
Які поради по хімічній обробці дерев’яного будинку ми можемо дати? Що можемо порекомендувати і що самі використовуємо  при будівництві?

1. При заготівля і переробці деревини, щоб забезпечити її зберігання на етап підготовки до будівництва, для запобігання появи  плісняви та синього кольору дерева використовують такі засоби : засіб від плісняви "REDO TRÄ-RENT", "ДРЕВЕСНЫЙ ЛЕКАРЬ-1",  "АКВАТЕКС","Teknos Rensa","Сагус", "Неомид 500", Антисептичний препарат "СИНЕСТО", при їх застосуванні проходить відновлення  первісного вигляду деревини та відбілювання вже вражених пліснявою частин поверхні.

 

 2. Як правило первинні засоби обробки від плісняви забезпечують захист тільки на етапі підготовки до будівництва. Захистити деревину  для довговічного використання поможуть препарати: «Лига Биощит++», «Лига Биощит Супер», "Neomid 400" для внутрішньої обробки та 25  років захисту від гниття, від дії  цвілевих грибів, шашелів і короїдів. ГЛАДІАТОР-2 (БС-13) готовий 10%-й розчин - вогнебіозахист для всіх типів деревини. Антисептик-Антипірен для захисту дерева.
3. Поширюється використання комплексних засобів захисту деревини , таких як ГЛАДІАТОР-3( концентрат, могутній біозахист для дерева.  Антисептик для деревини) такі  засоби дозволяють провести обробку деревини за 1 раз."Неомід 430 Еко" - стійкий до вимивання Антисептик  консервант, «Лига Биощит++» -консервант.
4. Ми рекомендуємо використовувати засоби обробки на водній основі з обов’язковою позначкою про екологічність сировини! Такі засоби не  мають різкого запаху або зовсім не пахнуть, швидко висихають, легко розчиняються при підготовці до використання.
5. Рекомендуємо покривати дерев’яні поверхні вже готових деталей з брусу антисептиками та біозахистом, тобто до вкладання їх в  конструкцію для того щоб не лишилося необроблених поверхонь між брусами.
6. Для прискорення робіт по обробці рекомендуємо використовувати пульвелізатори  та розпилювачі. При такій обробці необхідно  збільшувати кількість обробок в порівнянні з обробкою шляхом розтирання щітками розчину.
7. Обробку поверхні деревини краще проводити у вітряну погоду для запобігання вдихання початкових випаровувань хімічних засобів.
8. Слід пам’ятати, що для легалізації будівництва за українським законодавством хімічну обробку деревини протипожежними засобами можуть  здійснювати організації, що володіють спеціальними ліцензіями! Однак, обробка дерев’яного будинку проведена з дотриманням  технологічного регламенту не відрізняється від обробки ліцензованими організаціями.
9. Пам’ятайте, що не існує чарівного зілля, що зробить ваш будинок вічним. Періодично поновлюйте захисні властивості деревини  повторними обробками хімічними засобами.  Тривалість служби будинку залежить від властивостей самої деревини
10. Для досягнення максимального ефекту від використання хімічних засобів захисту деревини - звертайтеся до професіоналів!

 

Mis à jour (Jeudi, 31 Mai 2012 12:02)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту