Galerie des maisons faites de bois. Wooden houses from glued beams - Maisons de la poutre

Житлові деревяні будинки з брусу.

Будинки з бруса які ми виробляэмо припадуть до смаку кожному. Деревина, як будівельний матеріал, має ексклюзивні  властивості та характеристики. Дерев'яний будинок з брусу взимку зберігає тепло оселі, а влітку підтримує прохолоду. В ньому завжди легко дихається, затишно і комфортно протягом року.
Сучасне життя ставить високи вимоги  до житлових будинків, а саме: заміські брусові будинки та бані повинні бути якісними, комфортними, зручними і стильними. Вони мають органічно вписуватся у ландшафт.  А це означає, що зведення такого житлового будинку можна довірити тільки професійним спеціалістам. 

Всі бажають побудувати будинок на 100% готовий ("під ключ"). При цьому треба памятати, що при будівництві будинку під ключ потребує залучення спеціалістів в галузі інженерії, сантехніки, електрики. Наша компаній вміє виготовляти якісно деревяну частину будівництва. Ми не претендуємо на виконання всіх робіт. Для цього є професіонали інших галузей.  Всі етапи будівництва дерев'яного будинку пов'язані з певними труднощами і професійними тонкощами, саме тому наша фірма пропонує будівництво деревяної - основної складової частини будинку. Це 90% кошторису.

Будівництво будинку з бруса починається з фундаменту і підготовки для виконання комунікацій. Цей процес є одним з найбільш важливих при зведенні будь-якої будівлі і споруди.  Від цього  залежить успішна експлуатація будинку в подальшому.

Ми повністю візьмемо на себе всі турботи і виконаємо необхідний обсяг робіт з чудовою якістю. Клеєний брус - основа нашого будинку - запорука успіху.

Modele en bois maison "Joseph"
"Village cosaque" complexe d'hôtels
Extension de la maison de briques
Accueil de «Joseph» dans le processus de construct...
Le "Smerekova maison"
H?tel avec une terrasse en bois
Une serie de betiments en bois du pont de la "Troi...
Modèle "ferme cosaque» par le numéro 2
Projet de construction dans le village de Gorenich...
Будинок - отель з бруса біля моря
Новичек
 
Affichage # 
 
 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту