82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул.Б.Козловського,2.

моб. +38067-2581735        тел. +3803244-38671         факс.  +3803244-31982     

Будівництво дерев'яних будинків, бань з клеєного профільованого брусу та комплектів для самостійного складання будинків .

Вас вітає  підприємство ДОБРОБУД   ТМ "Ромашка"© - виробник деревяних будинків з брусу.

 

Модель будинку з дерева "Jozef"Торгова марка "Ромашка" зареєстрована з 1991 року. Виробництво деревяних будинків з профільованого та клеєного брусу організоване на 2 підприємствах, що розташовані в м. Дрогобич Львівської області та займають територію 2,5 га. Ми будуємо дерев'яні будинки, тому що дерево - єдиний екологічно чистий матеріал. Взимку дерево збереже тепло та дозволить заощадити на опаленні, влітку - Ви будете насолоджуватися прохолодою. Та в будь-який час Ви отримаєте неперевершене відчуття комфорту й затишку. Екологічність та практичність ставлять дерев'яний будинок в категорію елітного житла, тому у світі вони є найдорожчими об'єктами нерухомості.

Великий досвід виготовлення дерев'яних будинків з брусу та колоди зробив нашу компанію провідною в регіоні з виробництва будинків готових до складання. Комплекти складаються з брусів, що виготовлені з високою точністю на сучасному обладнанні. Якість комплектів дозволяє нашим клієнтам самостійно складати будинки з клеєного брусу .

Ми перетворимо будівництво дерев'яних будинків  з допомогою готових комплектів для самостійного складання у захопливе  спостереження. Це підтверджується тим що підприємство з 2009 року успішно реалізує свої проекти на території країн Євросоюзу.  Вибагливий замовник сьогодні віддає перевагу продукції з клеєного брусу.  Наявне на підприємстві обладнання дозволяє виготовляти комплекти різної складності - від великих котеджів до малих архітектурних форм. Значна увага приділяється виготовленню та  будівництву бань та саун у вигляді окремих будинків.  Детально з продукцією наго підприємства ви можете ознайомитись на сторінках нашого сайту та провести обговорення на форумі.

Будувати з нами- легко!

 

Останнє оновлення (Середа, 18 березня 2015, 08:14)

 

Утеплений термобрус для дерев'яних будинків

термобрус или брус утепленный экструдированным пенополистиролом

Як зробити ваш красивий будинок з клеєного бруса ще тепліше? Багато обшивають вагонкою, гіпсокартоном і навіть декоративними панелями. Але при цьому втрачається той неповторний стиль дерев'яного будинку, заради якого і будують збірні будинки з бруса. До завершення року компанія Добробуд зробила подарунок своїм клієнтам і партнерам освоївши випуск нової продукції - утеплений термобрус для складання дерев'яних будинків.

  Швидкість монтажу, надійність і максимальний температурний комфорт - властивості нової продукції.

Останнє оновлення (П'ятниця, 29 листопада 2013, 11:50)

 

Станок для точного виробництва деталей з брусу

Запущено нову автоматизовану лінію виготовлення деталей дерев'яних будинків з прецізійною обробкою технологічних монтажних пазів та отворів, чаш вінців зрубів. Комплекс використовує комп'ютерне програмне управління. Деталіровка комплекту будинку закладається у виробничу програму і виконується на автоматизованій лінії з використанням станків з ЧПУ. Використання таких деталей для виробництва технологічно складніше, однак спрощує роботу будівельним бригадам настільки, що складання будинку з брусу можно проводити самостійно. 

Якість виготовлення посадочних отворів у брусі дуже висока. Точність складає 0,5 мм, тому торці брусів при складанні будинку лягають строго в одну лінію. При виконанні торцювання на місці будівництва  неможливо добитися такої точності і естетичності виконання закінчень стін дерев'яного будинку з профsльованого брусу.

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 04 січня 2013, 21:51)

 

Перекриття між поверхами дерев'яного будинку

Після того, як нами були спроектовані і побудовані кілька будинків з обігрівом від камінної вставки, ми зрозуміли, що не враховувати такий елемент теплотехніки - злочин перед замовником. Ми і раніше звертали особливу увагу на камін в дерев'яному будинку. Але це увагу було викликано, швидше за все, питаннями безпеки. Як показала практика, у главу кута будинку при проектуванні дерев'яних споруд повинні ставитися:

  1.      Рівновіддалене розташування каміна або печі від усіх кімнат першого і другого поверху.
  2.      Наявність підводу свіжого повітря трубою прітяжной вентиляції.
  3.   Наявність вільного простору в міжповерховому перекритті для монтажу труб розводки теплого повітря.
  4.      Наявність додаткового окремого (або суцільнолитого) фундаментного постаменту для надійного будівництва цегельного важкого димоходу (до декількох тонн).
  5.      Проектування в даху спеціальної конструкції переходу для гарячих труб через шар утеплювача і підпокрівельного простору.

Останнє оновлення (П'ятниця, 29 березня 2013, 15:22)

 

Виготовлення пазів у брусі для обсадних коробок

Компанія ДОБРОБУД зробила ще один крок вперед в автоматизації виробництва деталей конструкторів для самостійної зборки дерев'яних будинків з клеєного бруса. У майстернях підприємства зібраний верстат для виготовлення компенсаційних пазів усадки і монтажу обсадних коробок дверей і вікон. Раніше цю процедуру проробляли монтажники ручним електроінструментом або бензопилою. При цьому якість виготовлення таких виробів була далекою від ідеальної. Пуск в експлуатацію нового верстата дозволить виготовляти такі деталі прямо на заводі.

Висока точність стругання пазів забезпечує ідеальні умови монтажу віконних і дверних конструкцій. Це одна з умов того, що усадка стін будинку пройде без проблем. Забезпечення правильної компенсації усадки стін дерев'яних будинків - запорука того, що будинок буде теплий і не буде продуватися.

 

ісля того як в 2010 році була запущена лінія з комп'ютерним управлінням з автоматизованого виробництва деталей будинків,впровадження в технології підприємства цього верстата забезпечить повний замкнутий цикл виробництва деталей з клеєного бруса.

На ринку виробників дерев'яних будинків не всі компанії надають таку послугу. Вони вважають, що це турбота самого забудовника, який повинен своїми силами або силами монтажних бригад виготовити такі конструкційні вузли. Таким чином, цей крок дозволить нашим замовникам економити на складних видах робіт.

 

Останнє оновлення (Четвер, 05 липня 2012, 09:50)

 

Скільки коштує квадратний метр деревяного будинку з брусу?

buherСкільки коштує квадратний метр  деревяного будинку з брусу? Таке питання задають всі хто хоче будувати житло. Відповідь на нього буває різноманітна. В одному випадку вам відразу скажуть 250 доларів за квадратний метр. В другому випадку скажуть  - 200 євро за куб стіни. В нас є свій погляд на питання формування ціни. 

Останнє оновлення (Середа, 21 березня 2012, 23:53)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту

 

Украинский портАл  Безкоштовний каталог сайтів  ДПИ Добробуд (тм Ромашка) на портале Укр-пром Каталог компаний Украины Create a free website   BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, инструменты, оборудование Агентство Промышленных Новостей Украинский строительный портал www.promobud.ua 
: