Як ми будуємо дерев'яні будинки з брусу

Будемо відверті. Крім переваг перед іншими будматеріалами дерево маєряд недоліків про які потрібно знати. Але знання дозволяють уникнути зазначених факторів дуже просто.

 

1. Проект повинен бути виконаний саме для дерев'яних конструкцій а не перероблений з "цегляного"  на "дерев'яний". При цьому враховується  і особливості місцевого ринку лісоматеріалів, довжина, породи дерева. При цьому оптимізується кількість відходів, а відповідно і вартість  проекта.

2. "Усадка" дерев'яних конструкцій зводиться майже до нуля якщо використовувати для будівництва заздалегідь підготовлену сировину, просушену, або клеєний брус. У місцях зі складною архітектурною формою використовуються домкрати що дозволяють регулювати процес "усідання" конструкцій.

3. Основна причина існуючих застережень є вплив погодних умов на деревину. Існує безліч інформації про засоби захисту дерев'яних конструкцій, які переводять її в категорію надійних і довговічних. Кваліфікована обробка конструкцій сучасними матеріалами продовжить вік вашого будинку на багато поколінь (Захист деревини та деталей деревяного будинку)

Этапы строительства - монтаж фундамента.Підприємство на замовлення може будувати як від "нульового циклу" (монтаж конструкцій відбувається безпосередньо на місці), так і виконувати добудову з частковим і повним демонтажем непотрібних частин споруди (реконструкція).

 

 

 

Этапы строительства. Контрольная сборка конструкции дома.За узгодженням із замовником роботи з виконання "нульового циклу" і контрольний монтаж основних дерев'яних конструкцій (стін) на будмайданчику підприємства можуть вестися "паралельно". Це дозволяє значно скоротити терміни будівництва.

 

 

Этапы строительства. демонтаж старой части дома и подготовка к монтажу деревянной конструкции

На будмайданчику монтують: обв'язку фундаменту, зруб (стіни) з зарізкою монтажних чаш, свердляться отвори під кріплення, фронтони, конструкція даху. У цей час готується основа для збірки конструкції на майданчику для складання.

 

 

Этапы строительства. Монтаж  деревянной конструкции сруба из  бруса

 

Після виконання нульового циклу комплект стін нумерується, розбирається і транспортується на місце будівництва, де роботи тривають до повного виконання обумовленого замовником переліку операцій.

 

 

Этапы строительства. Монтаж   конструкции крыши деревянного домаПопереднє складання конструкції на будівельному майданчику дозволяє скоротити строки будівництва на об'єкті. Надбудова мансарди з брусу разом з конструкцією даху (на фото) була змонтована на одноповерховому цегляному будинку.

Останнє оновлення (Четвер, 10 січня 2013, 23:30)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту