Оздоблювальні роботи - спокій нам тільки сниться.

Оздоблювальні роботи в дерев'яному будинкуМи вже згадували в наших статтях, що будівництво з клеєного бруса має особливість в порівнянні з будівництвом з цеглини і інших традиційних кам'яних матеріалів. Немає штукатурок, немає крейди немає будівельного пилу та сміття. Комплект будинку встановлюється практично без будівельних відходів. За великим рахунком - після укладання підлог і монтажу стель - можна жити. Чисті і гладкі стіни дерев'яного будинку з бруса - можуть відразу вводитися в експлуатацію. Але "на смак і колір товариша немає"! Комусь то подобається тільки вид дерева, хтось захоче стелі з гіпсокартонних плит або натяжні стелі, хтось задумає облицювати кам'яною плиткою частинау стіни. Тому оздоблювальні роботи - неминучі. "Не такий страшний чорт, як його малюють" скажете ви і приступите до робіт. І тут нам хочеться дати кілька порад як уникнути основних помилок при проведенні оздоблювальних робіт у вже готовому дерев'яному будинку.

Перше хибне твердження звучить так: "Ось, закінчимо клеїти декоративну плитку і шпаклювати стелі - тоді і будемо фарбувати стіни будинку лаками." Думка експертів: Якщо почати терти шпакльовані стелі і частину стін до того як стіни будинку пофарбовані - ви неминуче зіткнетеся з проблемою осідання дрібного будівельного пилу від шпаклівки в пази зрубу будинку. Цю проблему можна ще вирішити використовуючи потужний пилосос. Гірше ситуація складеться потім, коли треба буде шліфувати стіни зрубу перед фарбуванням і дрібний дерев'яний пил осяде на готові вже білі стелі. Тому краще дошліфувати дерев'яні стіни, покрити їх лаками, а потім приступати до штукатурки і шліфовки підвісних стель. При цьому ми настійно рекомендуємо покрити стіни будівельної захисною плівкою для проведення ремонтів, щоб закрити стіни від попадання пилу від гіпсу і т.п. Це дуже тонкі, легкі і дешеві плівки, які після ремонту можна просто викинути.

 

Отделочные работы в деревянном домеПо-друге: Готові підлоги настійно рекомендуємо накрити на час проведення робіт не тільки плівкою, але і товстим паперовим картоном (упаковки від побутової техніки і т.п.) Якщо скористатися тільки плівкою, то підлоги залишаться чистими, але це не врятує їх від механічного пошкодження продавлюванням камінчиками, шматочками гіпсової шпаклівки та іншими твердими фракціями відходів ремонтних робіт. Будівельники, які роблять оздоблювальні роботи, неминуче будуть наступати на них. В результаті на поверхні підлоги утворюються вм'ятини і подряпини. Не рятує ситуацію навіть покриття товстою плівкою. Тому доречно накривати підлоги і іншими твердими покриттями для уникнення подібного роду дефектів.

Третє - не маловажлива умова якісного проведення оздоблювальних робіт - залучення спеціалізованих організацій та бригад. Удавана на перший погляд дешевизна приватних Равшанів і Джумшутів оманлива. Бажано залучати до робіт бригади, які комплексно надають послуги, включаючи використання своїх монтажних лісів, опалубки, будівельного ручного та іншого інструменту, захисних плівок і сіток. Все це не тільки спростить ремонт, дозволить уникнути численних поїздок власним транспортом в будівельні супермаркети, а й збільшить швидкість проведення робіт. Далеко не у кожного забудовника знайдеться в господарстві електролобзики, міксери, шліфувальні машини і т.п. В останні роки багато будівельних бригад повернулися з країн Європи із заробітків. Це пов'язано із захистом внутрішніх ринків робочої сили урядами країн Євросоюзу. Конкуренція на місцевих ринках надання будівельних послуг посилилася, ціни на роботи знизилися. Це стосується і вартості оздоблювальних робіт в столиці і  в провінції.


Четверте: комплексність послуги, що надається - вирішальний фактор при виборі будівельно-ремонтної бригади. Перевагу треба віддавати тим, хто вміє і штукатурити, і шліфувати дерево і монтувати натяжні стелі. Дуже часто своє невміння якісно виконувати роботи бригади списують на суміжників: то їм поверхню не так приготували, то їм стіни не так зібрали, то їм стелі не вирівняли. Усього цього можна уникнути, коли всю обробку виконує одна фірма або бригада. "Валити - нема на кого!"
Кілька цих основоположних рекомендацій ми рекомендуємо виконувати при проведенні оздоблювальних робіт. Тоді Ваші ремонтні роботи не перетворяться в другу пожежу. Фраза "спокій нам тільки сниться" - в цьому випадку недоречна!

Останнє оновлення (Понеділок, 21 травня 2012, 20:35)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту

 

Украинский портАл  Безкоштовний каталог сайтів  ДПИ Добробуд (тм Ромашка) на портале Укр-пром Каталог компаний Украины Create a free website   BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, инструменты, оборудование Агентство Промышленных Новостей Украинский строительный портал www.promobud.ua 
: