82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул.Б.Козловського,2.

моб. +38067-2581735        тел. +3803244-38671         факс.  +3803244-31982     

Будівництво дерев'яних будинків, бань з клеєного профільованого брусу та комплектів для самостійного складання будинків .

Вас вітає  підприємство ДОБРОБУД   ТМ "Ромашка"© - виробник деревяних будинків з брусу.

 

Модель будинку з дерева "Jozef"Торгова марка "Ромашка" зареєстрована з 1991 року. Виробництво деревяних будинків з профільованого та клеєного брусу організоване на 2 підприємствах, що розташовані в м. Дрогобич Львівської області та займають територію 2,5 га. Ми будуємо дерев'яні будинки, тому що дерево - єдиний екологічно чистий матеріал. Взимку дерево збереже тепло та дозволить заощадити на опаленні, влітку - Ви будете насолоджуватися прохолодою. Та в будь-який час Ви отримаєте неперевершене відчуття комфорту й затишку. Екологічність та практичність ставлять дерев'яний будинок в категорію елітного житла, тому у світі вони є найдорожчими об'єктами нерухомості.

Великий досвід виготовлення дерев'яних будинків з брусу та колоди зробив нашу компанію провідною в регіоні з виробництва будинків готових до складання. Комплекти складаються з брусів, що виготовлені з високою точністю на сучасному обладнанні. Якість комплектів дозволяє нашим клієнтам самостійно складати будинки з клеєного брусу .

Ми перетворимо будівництво дерев'яних будинків  з допомогою готових комплектів для самостійного складання у захопливе  спостереження. Це підтверджується тим що підприємство з 2009 року успішно реалізує свої проекти на території країн Євросоюзу.  Вибагливий замовник сьогодні віддає перевагу продукції з клеєного брусу.  Наявне на підприємстві обладнання дозволяє виготовляти комплекти різної складності - від великих котеджів до малих архітектурних форм. Значна увага приділяється виготовленню та  будівництву бань та саун у вигляді окремих будинків.  Детально з продукцією наго підприємства ви можете ознайомитись на сторінках нашого сайту та провести обговорення на форумі.

Будувати з нами- легко!

 

Останнє оновлення (Середа, 18 березня 2015, 08:14)

 

Коментарі  

 
0 #1 Андрей 27.12.2012, 09:38
Вітаю. Сайт здобув ТИЦ=20 в Яндекс рейтингу.
Цитата
 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту

 

Украинский портАл  Безкоштовний каталог сайтів  ДПИ Добробуд (тм Ромашка) на портале Укр-пром Каталог компаний Украины Create a free website   BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, инструменты, оборудование Агентство Промышленных Новостей Украинский строительный портал www.promobud.ua 
: