Макет майбутнього будинку

Макет будинкуНавіть складно уявити, як будували свої палаци та храми фараони, царі та інші поважні і не дуже люди. Будинки тих часів вражали своєю величчю, масштабами і складністю архітектури. Величезні купола, широкі тераси, колонади, балюстради - все це треба було уявити, осягнути, не кажучи вже про те, що побудувати! І добре, якщо замовнику все сподобається, в іншому випадку - можна і голову було втратити! А як же плани, креслення, розрізи, кошториси і, вибачте, 3D - візуалізація? А що робити, якщо просторова уява не в такому достатку як грошові кошти для спорудження власного будинку чи палацу? Слава Богу, що сьогодні в достатку комп'ютерні технології, візуалізатори, автоматизовані системи проектування, засоби віртуального створення інтер'єрів! А фараони, а царі? Вони то, як без цього? Так точно також як і сьогодні! Але тільки засоби та ынструменти  вони використовували інші! Ці інструменти використовують і зараз любителі моделювання, конструювання, колекціонери масштабних моделей машин, літаків, танків, солдатиків, кораблів. Їх ряди сміливо можуть поповнити і ті, хто нестримно любить макетування. Та не просте, а архітектурне! Яка там фігурка солдатика!? А ось макет масштабної моделі будиночка, хмарочоса, або цілого кварталу? Ми знаємо - вони є. Макет деревяного будинкуВони – ті, хто ночами клеїть із сірників церкви, хто ріже з пінопласту стоповерховий готель і ті, хто завдяки новітнім технологіям друкує з пластмаси макети будинків на 3D - принтерах. Так, друкує будинки!
Ви не помилилися. Сучасна техніка побудови багатовимірних об'єктів дозволяє зробити все що завгодно. Макет будинку - не виняток. Тоді вже, точно, не доведеться сидіти і крутити перед собою купу листів паперу щоб усвідомити - подобається тобі майбутній будинок чи ні? Його навіть можна буде потримати в руках ще до того моменту коли ви з радістю відзначите новосілля. Для цього потрібно лише звернутися в спеціалізовані організації. Купити макет майбутнього будинку, альтанки або маленького містечка - реальність. Впевнено можна сказати, що покрутивши макет омріяного будинку або кімнати в руках, замовник з більшою ймовірність купить не тільки макет, але й сам будинок.
Єдине, що тут не треба уявляти, як отримати таку можливість. Просто замовте  макет! А ми можемо тільки підказати, якими бувають макети:
• макети житлових і громадських будівель
• архітектурно-планувальні макети
• моделі малих архітектурних форм
• історична мініатюра.
• навчально-демонстраційні стенди
• макети інтер'єрів (планувальні макети)
• макети промислової архітектури
• технічні макети
• динамічні макети
Наша компанія будує будинки і ми не з чуток знаємо як важливо, щоб замовник уявив собі свій проект. Так і легше будувати і уникнути помилок при будівництві.
Прикрасьте свій інтер'єр макетом майбутнього будинку!
ночами клеїть із сірників церкви, хто ріже з пінопласту стоповерховий готель і ті, хто завдяки новітнім технологіям друкує з пластмаси макети будинків на 3D - принтерах. Так, друкує дома!
Ви не помилилися. Сучасна техніка побудови багатовимірних об'єктів дозволяє зробити все що завгодно. Макет будинку - не виняток. Тоді вже, точно, не доведеться сидіти і крутити перед собою купу листів паперу щоб усвідомити - подобається тобі майбутній будинок чи ні? Його навіть можна буде потримати в руках ще до того моменту коли ви з радістю відзначите новосілля. Для цього потрібно лише звернутися в спеціалізовані організації. Купити макет майбутнього будинку, альтанки або маленького містечка - реальність. Впевнено можна сказати, що покрутивши макет майбутнього будинку або кімнати в руках, замовник з більшою ймовірність купить не тільки макет і сам будинок.
Єдине, що тут не треба уявляти, як отримати таку можливість. Просто замовте і купите макет! А ми можемо тільки підказати, якими бувають макети:
• макети житлових і громадських будівель
• архітектурно-планувальні макети
• моделі малих архітектурних форм
• історична мініатюра.
• навчально-демонстраційні стенди
• макети інтер'єрів (планувальні макети)
• макети промислової архітектури
• технічні макети
• динамічні макети

Наша компанія будує будинки і ми не з чуток знаємо як важливо, щоб замовник уявив собі свій проект. Так і легше будувати і уникнути помилок при будівництві.
Прикрасьте свій інтер'єр макетом майбутнього будинку!

Останнє оновлення (Четвер, 29 листопада 2012, 11:19)

 

Коментарі  

 
+1 #5 ссылка гидра анион 12.03.2021, 13:49
центр наркологии «фавормед»
Цитата
 
 
0 #4 Христина 10.04.2017, 14:53
якщо цікавить макет пишіть сюди, скину фото
Цитата
 
 
0 #3 Сергій 13.09.2014, 09:27
Замовити
Цитата
 
 
0 #2 Ромашка 16.01.2013, 08:25
Цитую Саша:
як купити макет??

макетами занимаются профессиональны е моделисты и архитектурные мастерские. Мы можем изготовить только макет в масштабе 1:1 т.е. построить дом. Иногда мы делаем макеты соединений узлов для заказчика. но это очень редко и то при получениии заказа. ручная работа - высокая цена
Цитата
 
 
0 #1 Саша 15.01.2013, 17:51
як купити макет??
Цитата
 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту

 

Украинский портАл  Безкоштовний каталог сайтів  ДПИ Добробуд (тм Ромашка) на портале Укр-пром Каталог компаний Украины Create a free website   BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, инструменты, оборудование Агентство Промышленных Новостей Украинский строительный портал www.promobud.ua 
: