Китайські двері або "Ніколи не говори ніколи!"

Кітайскі двері. Вибір.Ви вже бачили відеосюжети про те, як за допомогою стамески, сокири або зубила руйнуються за 10 хвилин двері? Ви вже чули розповідь про те, як китайські товари заполонили ринки Європи і продовжують захоплювати ринок Америки? Так, Китай відкриває вікно в Європу. Ось тільки всі замовчують, як так легко вдається добре відомому китайському продукту легко заполонити прилавки вимогливих європейських споживачів? Тут і немає ніякого секрету: На кожен товар є свій покупець. Китайський товар - не виняток.

Для деяких мірилом цінності є виробник, для когось - ціна, а хтось просто любить східну культуру і без роздумів купить товар вироблений в найбільшій країні світу.
Можна багато говорити про саму низьку оплату праці в Китаї, можна розмірковувати про те що Китай є найбільшим у світі виробником металу, про найбільші темпи зростання економіки та інших характерних особливостях китайської сфери виробництва. Але за великим рахунком - це нас не цікавить. В будь-якій країні серед виробників товарів є свої лідери і аутсайдери. Приклад тому легендарні Жигулі і космічні станції Союз. Навіщо відмовлятися від космічних технологій через те, що та ж країна має автопром, який застиг в минулому столітті?

Все це стосується і дверей. Дешеві, красиві, у величезному асортименті і доступні. Не секрет, що ми купуємо те, що нам привозять продавці. А запитували Ви чи можуть вони привезти дорогі вхідні двері? Звичайно? Але це буде коштувати дорожче! Так, виявляється, секрету дешевизни ніякого немає. Просто вибирайте товар за його призначенням і якістю! Китайські двері - це двері зроблені на заводі в Китаї, а не в підвалі провінційного містечка китайськими емігрантами-нелегалами! І картинки по запиту "двері китай" не завжди покажуть саме той товар, на який ви розраховуєте. Це "заслуга" продавців! Треба правильно вибирати товар. Не можна вставляти двері з Китаю на вході в будинок, якщо вони призначені як офісна перегородка!

Існують категорії дверей Еліт (серії А і В). І технологія їх виготовлення передбачає чотиришарове атмосферостійке покриття, що складається з шару грунтовки, фарбування, і захисних обробок. Є двері покриття молоткової фарбою і покриті шпоном з внутрішньої сторони.

А надійність? - Запитаєте Ви. Виберіть правильний замок для дверей і ви вирішите проблему надійності, своєчасно проводите профілактику механізмів - і у вас не виникне проблем з ремонтом. А жалісливі кадри розвалу дверей в інтернеті залиште тим, хто не може продати свої двері через високу ціну і вибрав шлях діскредитаціі конкурентного товару. Ніхто в сучасних умовах не буде довбати двері ножем, болгаркою і кувалдою, щоб проникнути в ваш дім! Для цього є інші засоби, опису яких не присвячений наш сайт.

Ось деякі характеристики китайських дверей середнього класу:

  • дверне полотно товщиною 90 мм;
  • чотири прихованих навіси;
  • дверна коробка монолітна з лиштвою;
  • система сейфових навісів;
  • подвійний ущільнювач;
  • поріг з нержавіючої сталі;
  • додатковий замок;
  • замок-краб з шістьма точками замикання;
  • ручка зі світлодіодним підсвічуванням;
  • вічко.


Додайте до цієї характеристики помірну ціну і Ви майже вже погодилися купити двері з Китаю. Китайська двері з такими характеристиками на ринку обійдуться Вам в 320-350 доларів. Ніколи не кажіть ніколи, якщо розмова йде про китайські товари!...

Останнє оновлення (Субота, 29 грудня 2012, 14:18)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту

 

Украинский портАл  Безкоштовний каталог сайтів  ДПИ Добробуд (тм Ромашка) на портале Укр-пром Каталог компаний Украины Create a free website   BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные услуги, инструменты, оборудование Агентство Промышленных Новостей Украинский строительный портал www.promobud.ua 
: