Замок для бруса

Замок для угла срубаБудівництво з бруса від різних виробників і будівельників дуже схоже один на одного. За сотні років технологія укладання бруса в стіну не змінилася. Існує всього два види замків бруса. У першому випадку кут будинку являє собою перетин двох вінців. У народі такий замок ще називають «з виносом».
У другому варіанті замок виглядає як кут в 90 градусів без виступів вінців за межі зрубу будинку.

Останнє оновлення (Вівторок, 23 вересня 2014, 15:20)

 

Заготовка брусу чи колоди для бані

Не будемо лукавити перед читачами, якщо скажемо,  що заготовлювати брус для будівництва бані (лазні) можна за старовинними обрядами, можна просто купивши в гіпермаркеті будівельних матервалів. В будь-якому випадку більшість будівельників купують його там, де він є по прийнятній ціні і доставка до місця будівництва не ускладнена. Більшість людей. що звертається в будівельну фірму, вважає, що дерево є доступне всюди, і що воно є недорогим, і що на ньому можна зекономити. І дрова всі вважають товаром, що можна отримати майже задурно. От і питають всі: порахуйте мені будиночок недорогий з дерева. При цому слово "недорогий" втикається

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 15:45)

 

Паливний брикет Піні-кей (Pini-Key)

євродрова за технологією Піні-кей (Pini-Key)Паливний брикет Піні-кей (Pini-Key), або як їх ще називають "євродрова" все частіше випливають в розмові про опалювальний сезон. Це не дивно, то що Україна, мяко кажучі цієї зими буде на енергетичному голодуванні. А цей не новий вид пального дозволить опалювати помешкання не гірше ніж вугілля. Тим більше, що з вугіллям внаслідок дій на сході держави будуть складності.

Наша компанія поглибила ступінь переробки сировини та освоїла випуск нової продукції євродрова за технологією Піні-кей (Pini-Key)
Брикети PiniKеy отрималисвою назву від австрійської компанії, яка спеціалізувалася на виробництв іпресів типу Pini&Kay. При пресуванні поверхню брикетів  нагрівали електричними тенами. Після такої обробки брикети  покриваються темним шаром частково вже  обвугленої деревини.

Останнє оновлення (Четвер, 11 вересня 2014, 13:35)

 

Технологія виробництва утепленого брусу

Тестування термобрусу на розколюванняТехнології виробництва утепленого брусу мало чим відрізняються від виготовлення клеєного профільованого бруса. Наше підприємство , як виробник , має повний спектр обладнання та верстатного парку для створення цього інноваційного продукту . Технологічні рішення наших інженерів дозволяють отримувати утеплений термобрус з високою точністю і мінімальними відхиленнями від геометричної форми. У першу чергу це досягається наявністю і застосуванням у виробництві

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 10:05)

 

Утеплений термобрус для дерев'яних будинків

термобрус или брус утепленный экструдированным пенополистиролом

Як зробити ваш красивий будинок з клеєного бруса ще тепліше? Багато обшивають вагонкою, гіпсокартоном і навіть декоративними панелями. Але при цьому втрачається той неповторний стиль дерев'яного будинку, заради якого і будують збірні будинки з бруса. До завершення року компанія Добробуд зробила подарунок своїм клієнтам і партнерам освоївши випуск нової продукції - утеплений термобрус для складання дерев'яних будинків.

  Швидкість монтажу, надійність і максимальний температурний комфорт - властивості нової продукції.

Останнє оновлення (П'ятниця, 29 листопада 2013, 11:50)

 

Пиломатеріали для будівництва з дерева. Параметри

Для пиломатеріалів, як і для деревини, характерні волокниста структура, анізотропія і неоднорідність. Структура дерева зумовлює його фізичні і механічні властивості.
Волокниста структура дерева. Деревину утворюють лінійні волокна целюлози і волокна геміцеллюлози, розгалужені в просторі мереж макромолекул лігніну. Вони розміщені в стінках клітин різного типу, які мають переважно волокнисту форму і в більшості випадків розташовані поздовжньо стовбуру. Клітини, які зміцнюють жорсткість дерева, виконують несучу функцію. Це так звані деревні волокна. На властивості деревини значно впливають товщина і будова клітинних стінок окремих деревних волокон, а також їх обсяг і положення в структурі деревини.

 

Якість дерева позначається на різних міцнісних, вологісних та інших його властивостях. Дерево змінює їх залежно від напрямку своїх волокон. Деревину можна обробляти: паралельно волокнам (вздовж стовбура) і перпендикулярно волокнам - в радіальному напрямку по відношенню до річних кілець і в тангенціальному напрямі. У будівельній практиці у конструктивних елементів, як правило, розрізняють тільки напрямок вздовж волокон і впоперек волокон.

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 14:42)

 

Продукція з брусу. Дерев'яні будинки, бані, альтанки з брусу.

Основною перевагою деревяних будинків з оциліндрованого або клеєного брусу в порівнянні із іншими матеріалами будівництва є вишуканий вигляд, екологічність, довгий строк експлуатації що забезпечений використанням сучасних технологій виробництва і надійним з'єднанням колод.

 

Яка вартість будівництва квадратного метра деревяного будинку чи сауни  з брусу?

Наша компанія не практикує декларувати вартість метра квадратного будови.

 Це повязано з тим, що вартість кожного будівництва розраховується виходячи з конкретного проекту, з конкретної кількості матеріалів, складності робіт, категорії оздоблювальних робіт... Це так само - як і не існує вартості автомашини , що обчислюється від кінських сил або літрів кубічних двигуна! Приступаючи до будови ми видаємо замовнику документацію з детальним кошторисом матеріалів та вартістю кожного етапу робіт. Як здешевити вартість будівництва?

 

Екологічність будинку зі зрубу чи бруса відповідають високим вимогам щодо зміцнення здоровя, мають гарні теплоізоляційні властивості, тому що дерево має низьку теплопровідність. Стіна з дерева товщиною 15 см має такий тепловий опір як стіна цегельної кладки 50 см. Саме тому в дерев'яному будинку тепло зимою та прохолодно літом. Деревяна стіна з брусу - тепла на дотик і створює відчуття теплового комфорту.

Нагріти деревяний будинок можливо за кілька годин, навіть якщо він не опалювався всю зиму.

Вага деревяних конструкцій деревяного будинку в цілому в 5 разів менше від цегляних, тому не вимагає будівництва масивного фундаменту та важкої будівельної техніки. Таким чином, будинок з дерева в середньому в 1,3-1,5 рази дешевше, ніж цегляний будинок. Крім того, такий будинок стійкий до мяких грунтів.

 

Будинки з оциліндрованого брусуДеревяні будинки

  Конструктивно міцні. Мають гарний сучасний вигляд і дозволяють втілити сміливі конструктивні рішення. Застосовується брус діаметром 180-240 мм. Можлива часткова або повна комплектація

   Дерев'яні будинки з клеєного та оциліндрованого брусу
   Сауни та лазні (бані) з клеєного та оциліндрованого брусу.

    Проектування то будівництво як автономних будівель так і переобладнання вбудованих приміщень (утеплення, оббивка вагонкою, влаштування лежаків, сантехнічні роботи)

     Бані, сауни (ЛАЗНІ) з профільованого брусу
     Деревяні альтанки та перголи

      Проектування та будівництво зон відпочинку, бесідок, гріль-бесідок, відкритих альтанок прямокутної, шести- і восьмигранної форми. Монтаж містків та пергол.

       Альтанки, перголи, качелі, малі архітектурні форми
       Вікна

        Виробництво деревяних вікон за європейською технологією.

        Трьохшаровий клеєний віконний брусок. Використання фурнітури фірми "Рото". Високоякісне захисне покриття, широка гама кольорів. Основа - клеєний сосновий брус.

         Вікна та двері для дерев'яних будинків
         Вироби з брусу -

          Криниці, стилізовані столи і лавки, качелі та інші вироби з брусу, що оживляють подвір'я, дозволяють приємно розташуватись і відпочити на свіжому повітрі. Ми надаємо перевагу виготовленню масивних конструкцій з клеєного або оциліндрованого брусу. Вони довговічні і міцні.

          Малі архектурні форми. Альтанки, Каплиці. Криниці

           Пиломатеріали

           Матеріали для конструкцій: клеєний профільований брус, оциліндрований брус, дошка, брусок, вагонка, підлога шпунтована, плінтус, лиштва, підвіконники зі складу або під замовлення, блок-хаус

           Погонажні вироби з дерева для деревяних будинків
           Брус клеєний профільований для виробництва дервяних будинків. Брус у вигляді погонажу або готових деталей для складання будинку. Вигтовлення монтажних отворів для електричних комунікацій
            Клеєний та оциліндрований брус для монтажних конструкторів
            Щит клеєний з твердих порід дерева. Дубовий. Буковий.
             Клеєний щит з твердих порід дерева

             Останнє оновлення (Четвер, 10 січня 2013, 23:09)

              

             Вартість профільованого бруса. Є варіанти?

             Вартість клеєного профільованого брусу. Секрети ціни.Ми-як виробник клеєного профільованого бруса, часто вивчаємо ситуацію на ринку нашої продукції. Володіючи досконало технологією виробництва, ми аналізуємо ціну бруса. Що ж приготував нам черговий запит цін в інтернеті? Як і слід було очікувати - з 10 компаній, що рекламують брус - 5 не є виробниками! Такі реалії сучасного світу - гроші отримують ті, хто володіє інформацією, а не продукцією. Ми трохи пізніше вкажемо знайдені ціни, а поки акцентуємо увагу на тому, заради чого Ви купуєте брус.

             Останнє оновлення (Середа, 13 лютого 2013, 15:50)

              
             Більше статтей...
             Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

             Пошук по сайту