Захист деревини та деталей з клеєного профільованого брусу

Захист деревини, готових деталей з клеєного профільованого брусу та конструкцій дерев'яних будинків від гниття, поразок комахами і загоряння

Існує ряд конструктивних заходів для запобігання загнивання деревини - ізоляція її від грунту, кам'яної кладки, бетону, пристрій провітрювання дерев'яних конструкцій, захист від атмосферних опадів лакофарбовими покриттями або гідроізоляційними матеріалами. Але ці заходи не завжди можуть повністю захистити деревину від зволоження і виникає необхідність у антисептуванні дерев'яних матеріалів і виробів. Існує ряд конструктивних заходів для запобігання загнивання деревини -ізоляція її від грунту, кам'яної кладки, бетону, пристрій провітрюваннядерев'яних конструкцій, захист від атмосферних опадів лакофарбовимипокриттями або гідроізоляційними матеріалами. Але ці заходи не завждиможуть повністю захистити деревину від зволоження і виникає необхідність у антисептуванні дерев'яних матеріалів і виробів.

Протипожежна обробка деревини

Захист дерева від вогню. тм РомашкаЗавдання захисту від пожежі дерев'яних конструкцій вирішується як правило шляхом поверхневої обробки або глибокого просочення вогнезахисним розчином . Обробка повинна переводити деревину або в так називану групу матеріалів які важко горять, або в так звану групу матеріалів які не займаються вогнем, що досягається застосуванням розчинів 2-ї групи вогнезахисної ефективності.

Антисептики-Антипірени: ХМББ-3324 Препарати ХМББ-3324 призначені для захисту деревини від біологічного руйнування в умовах класів служби VIII - XIII за ДСТ 20022.2 і придання антипіренних властивостей. Застосовуються для захисту деревини, що контактує з водою й піддається впливу води. Глибоко проникає в деревину, захищає від появи цвілі, гниття й загоряння. Препарати ХМББ-3324 відносяться до класу водно розчинних, що не вимиваються. Витрати розчину - 1 літр на 3-4 квадратні метри поверхні.

Захист брусу від жучка.

Захист дерева від жучкаПрепарат "БС-13" (VII клас біо захисту) є одним з найпопулярніших і недорогих засобів вогне- та біо- захисту деревини. Призначений для деревини, захищеної від атмосферних опадів. Переводить деревину в групу важкозаймистих матеріалів, захищає від грибків, цвілі і комах.  Зберігає структуру дерева, не перешкоджає фарбуванню, лакуванню і склеюванню. Не змінює колір деревини. Препарат відносится до групи помірно вимиваючих. Препарат відповідає ГОСТ 28815-96. Сфера застосування: Деревина, захищена від атмосферних опадів (внутрішні опалювальні і неопалювальні приміщення з періодичним промерзанням або контактом з матеріалами, що періодично зволожуються). Допускається контакт з конденсатом, що періодично утворюється на поверхні або стікає. Наприклад: дерев'яні перегородки, двері, крокви, лаги, дерев'яні підлоги балки перекриття та ін.

«Барьер-БИО» (Росія) - Антисептик з водовідштовхувальними властивостями по дереву. Призначення: захист деревини від гнилі, плісняви, жучка. Технічні характеристики: витрата 0,5 л/м2 (обробка в 2 шари). Термін дії захисних властивостей нанесеного складу не менш 15 років. При розморожуванні властивостей не втрачає. Термін збереження 12 місяців. Особливості: високоефективний засіб для комплексного біозахисту дерев'яних виробів і конструкцій. Не має запаху. Колір : "морений дуб".

Захист деревини від грибків та плісняви

Захист дерева від грибків та пліснявиПрепарат "ХМ-11" (XIII клас біо захисту) є одним з найдієвіших препаратів по захисту деревини, що знаходиться просто неба, під впливом атмосферних опадів, в тривалому контакті з грунтом, а також під навісами і усередині приміщень.  ХМ-11 - Могутній захист від грибків, цвілі і комах. Знищує вже існуючі грибки і цвіль, зупиняє процеси руйнування. Збільшує термін служби деревини на 25-45 років. ХМ-11 - Зберігає структуру дерева, не перешкоджає фарбуванню, лакуванню і склеюванню. Додає дереву легкий зеленуватий (фісташковий) відтінок. Після нанесення деревина може використовуватися без подальшої обробки фарбою або лаком.

Сфера застосування: опорні стовпи; лаги і палі; відкриті настили і мости; дерев'яні елементи балконів, дахів, бесідок, заборів, тваринницьких споруд і будівель як зовні так і усередині приміщень.

Імпрегнат "Снєжка" Призначений: обробка деревини, гнилизни , плісняви і комах. Технічні характеристики: витрата 11 м. кв. - літр. Термін дії захисних властивостей нанесеного складу не менш 4 років. При розморожуванні властивостей не втрачає. Термін збереження 24 місяця. Особливості: робить деревину біологічно захищеною. При зовнішньому застосуванні надає лаковий ефект. Не має запаху. Колір : безбарвний або "сосна"

 

Ще про захист деревяних будинків з брусу читати тут >>>Останнє оновлення (Середа, 14 березня 2012, 10:50)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту