Проект будинку з профільованого брусу (колоди) 180 м кв

Проект - візуалізація двохповерхового будинку з колоди (брусу)

площею 180 м.кв. З гаражем.

Оригінальна модель будинку. Приземкуваті, низько опущені дахи надають будинку гармонійний вигляд. Іноді в гонитві за зменшенням вартості будинку замовники планують високі стіни і короткі схили дахів. Такі будинки виглядають як кубики. Ця модель має контур дахів, який плавно сходить від мансарди до стін. Дахи цього будинку, не дивлячись на свої площі - простий двосхилим форми, багатоярусні. Деякі замовники віддають перевагу цю модель без гаража і котельні.

При проектуванні враховано, що основна частина проведення часу при проживанні в такому будинку - перший поверх. Тому площа другого поверху зведена до мімнімму. Основнеа експлуатаційне навантаження припадає на перший поверх. Це визначило велику площу кухні - студії і вітальні. Для оптимізації витрат матеріалів використовувалися параметри стіни не перевищують 6 метрів. Саме така ділова деревина найбільш доступна на нашому ринку.

Є і недолік цієї моделі. Щоб мансарда була привабливою використовувалися вікна у вигляді трапецій. Виробники вікон використовують коефіцієнт 1,5-2 для визначення ціни на віконні вироби. Такі вікна дорожче в порівнянні з прямокутними вікнами такої ж площі.

Проект - візуалізація двохвоверхового будинку з колоди (брусу) площею 180 м.кв.

 

Фасади будинку 180 м.кв.

 

Фасади будинку 180 м.кв.

 

План першого поверху будинку 180 м.кв.

 

План першого поверху будинку 180 м.кв.

 

План другого поверху будинку 180 м.кв.

 

План другого поверху будинку 180 м.кв.

Останнє оновлення (П'ятниця, 15 червня 2012, 13:34)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту