Опалення без батарей

Опалення ПЛЕН для зрубів без батарейНа нашому сайті вже не раз ми говорили, що деревяні будинки мають особливість  -  тонші стіни в порівнянні з стінами з цегли, газобетону ті інших будівельних матеріалів. Це накладає обмеження на прокладання магістралей теплового водяного опалення. Проштробити дерево не можливо! Опелення без батерей - новітня форма проведення тепла в будинок з брусу. Залишається просто "включити Сонце" всередині будинку! При використанні технології інфрачервоного опалення - зробити це стало легше легкого.

Суть та принцип опалення без батарей полягає у розташуванні теплових панелей що випромінюють променеву енергію під фальшстелею, або під підлогою. Невидима система опалення випромінює теплові хвилі, які легко проникають крізь перегородки  оздоблення з деревини, крізь натяжні стелі, крізь гіпсокртонні конструкції. Монтаж опалення без батарей. ФотоНевидиме тепло проникає всюди, де нема для нього перешкод, а саме:

  • тепловідбивні зеркальні поверхні з вмістом срібла;
  • фольговані теплоізоляційні мати;
  • листи металу;
  • тонкоплівкові металізовані покриття;
  • дзеркала.

Теплові панелі теж пройшли свій етап еволюції та поступово трансформувалися у ще один тип нагрівачів на основі плівок. А технологія отримала назву ПЛЕН - плівкові електронагрівачі. Безшумні, невидимі, легко керються електронними пристроями, не нагріваються до високих температур, екологічно безезпечні, легкі у монтажі. Дійсно, монтаж такої плівкової конструкції будівельним степлером не складний навіть для будівельника-початківця. Необхідно для роботи системи 220 або 380 Вольт.

Опалення ПЛЕН принцип дії. ФотоОкремо необхідно сказати пару слів про комфортність такого опалення. Теплові промені проникають у всі предмети що знаходяться на їхньому шляху і нагрівають їх. Нагрівання повітря проходить від вже теплих предметів інтерєру. І тут особливо хочеться відзначити, що вам не доведеться лягати спати в холодну постіль, вона буде завжди тепла.

Зручність керування опалення  будинків з брусу гарантується широким вибором електронних реле, програматорів та іншою апаратури. Використання двохтарифних лічильників дозволить отримати систему опалення в 2-3 рази дешевше у нічний час.

Розрахункова потужність системи опалення приймається приблизно 60 Вт на один м2 приміщення. При монтажі обладнання електрична потужність системи вибирається 100-120 Вт на метр квадратний  системи опалення. Довжина хвилі теплового випромінювання складає 10 мкм.

Характерним для використання таких нагрівальних елементів є те, що вони починають діяти відразу після включення, система не має інерційності на відміну від систем водяного опалення з батареями. Така особливість  дозволяє нагріти зруб (деревяний будинок) на 10 градусів за одну - півтори години. Можливості електронного керування та простота інсталяції Опалення зрубів без батарей. Фоторобить опалення для зрубів без батарей однією з самих перспективних систем опалення будинків, квартир та офісів.

А що робити коли тимчасово відсутня електроенергія? Читайте в статті опалення будинку ( зрубу) каміном.

Особливістю встановлення плівкових нагрівачів є:

можливість укладання під цементну стяжку;

безвідходне нарізання кусків плівок різної ширини;

можливий монтаж на криволінійні поверхні;

необхідний автомат регулювання на кожну окрему зону нагрівання;

 

 

 

Останнє оновлення (Вівторок, 24 квітня 2012, 07:47)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту