Дизайн деревяного будинку. Штори.

Дизайн штор в деревяному будинкуДерев'яний будинок, запах сосни, теплі на дотик стіни, свіже повітря, таємниче відчуття старовини - всі ці думки наповнюють душу щасливих володарів нового побудованого будинку. Непереборне бажання поділитися цією радістю з друзями і близькими виникає з того моменту коли переступаєш поріг зрубу з бруса. Стиль дерев'яного будинку не хочеться порушувати впровадженням урбаністичних меблів, пластикових столів та хайтеківськими люстрами. Все повинно бути гармонійно з природою, з натуральною деревиною і обстановка повинна відповідати епосі, коли всі будинки будувалися з дерева.

Штори в деревяному будинку. ФотоЦе особливий дизайнерський стиль, особливе почуття міри у формуванні інтер'єру дерев'яного будинку. Ковані елементи, натуральні меблі, штори з льону або стилізовані під мішковину - ніщо не повинно порушувати канонів стилю дерев'яного домобудівництва. Але чи означає це, що всі кімнати повинні виглядати однаково? Звичайно, ні! Поєднання декількох різних фактур вносить певну різноманітність в інтер'єр і дозволяє формувати хитромудрі композиційні та дизайнерські рішення. Відмінно доповнюють один одного темне дерево і світла штукатурка, елементи цегляної або кам'яної кладки і білосніжні гіпсокартонні вставки між брусами на стелі, кахельні плитки на печі і масивні дерев'яні опори навколо каміна. Кожну кімнату можна наділити стилем властивим для його власника не порушуючи традицій дерев'яного зодчества.

Штори в  будинку з брусу. ФотоОдним з найбільших предметів інтер'єру дерев'яного будинку є штори. І тут кращого варіанту немає чим знайти і купити штори в Інтернеті. Якщо вони не будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр - весь будинок втратить той шарм, про який ми писали вище. Крім того штори в дерев'яному будинку відіграють не тільки роль декору, але й беруть на себе функцію звукоізоляції, яка так важлива в будинку з бруса. Тут, мабуть, найважливішою особливістю декорування дерев'яного будинку є правило, що рельєфні колоди стіни не повинні зливатися зі шторами. Найбільш підходящим тональним рішенням є: темні штори (горіх, шоколад) і світлий брус стіни. Або навпаки - світлі лляні штори на тлі каштанових стін. Вони контрастно підкреслюють красу один одного.

Штори. Дизайн будинку з бруса. Фото. Можна багато писати про дизайнерські рішення, але як кажуть: краще один раз побачити ніж сто раз почути!
Для заміського будинку найчастіше використовують інтер'єри в стилі кантрі. Дизайн в стилі ретро підходить для дач. Не чужий дерев'яному будинку і стиль колоніальної епохи, відповідно до яких і підбираються меблі. Для ретро стилю підійдуть штучно постарені комоди, серванти. Для кантрі стилю характерні стилізована під "рубані  сільські" меблі у вигляді лавок і столів ручної роботи і безліч дерев'яних полиць.
Кращим порадником при підборі штор є, звичайно ж, дизайнер! Тільки він здатний органічно поєднати вигляд стін, меблів і штор так, щоб вони здавалися цілісної композицією, а не строкатим зборищем копій інтернет картинок!

 

Останнє оновлення (Четвер, 29 листопада 2012, 11:50)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту