Де купити антисептик для дерева

Антисептики для дерева ФотоЗдавалося б, що простіше простого в сучасному світі насиченому рекламою в інтернеті купити антисептик для деревини. Досить набрати в Google пошукову фразу "купити антисептик" і ми отримаємо мільйон результатів з переліком торгових марок і магазинів, тисячі консультацій від виробника про унікальні властивості антисептиків. Але, як то кажуть: кожен кулик хвалить своє болото. Кожен виробник доведе вам, що краще продукту для захисту деревини ніж їх продукт - не існує. І що робити в цьому достатку кольорових картинок атакуючих нас зі сторінок рекламних видань? Будівельна реклама з надлишком насичена подібного роду інформацією. Але нас більше цікавить, що скаже про антисептик той хто побудував і вже експлуатує дерев'яний будинок або той,

хто будує хату і не з реклами знає про всі тонкощі застосування цього важливого продукту для дерев'яного домобудівництва.
Захист деревини від гниття антисептиками - найбільш обговорювана тема серед тих, хто задумав будувати дерев'яний будинок, але ж є ще десятки видів продукції з дерева, які треба захищати від гниття і грибків. Це паркові дерев'яні лавки, альтанки, палі причалів і огородження з брусів земляних гірок, стежки з різаною колоди і дерев'яні тераси. Всі ці вироби піддаються постійному впливу води і вогкості. Захист їх від зовнішніх шкідливих факторів визначає їх практичне використання.

 

Як ми вже згадували в наших статтях: ми практикуємо використання напівфабрикатів для виготовлення антисептиків. У своїй більшості - це розчинні у воді солі та їх комбінації. Приготування розчину антисептика на місці проведення робіт вигідно не тільки фінансово, а й практично, коли не треба зберігати сотні літрів рідин в складі.
На жаль, будівельна реклама однобоко демонструє переваги різних типів антисептиків, а іноді ставить в один ряд декоративні покриття із захисними просоченнями. Візьмемо на себе сміливість і включимо не заради реклами, а заради принципу, в огляд деякі зразки найпопулярніших в нашому регіоні антисептикі, зробимо це не упереджено і виходячи тільки з того, що ми отримаємо в результаті пошуку в інтернеті. Звичайно ж важко порівняти рідкий розчин з сухим порошком, але ми спробуємо уніфікувати ці два різні продукти. Ось перелік тих брендів, які потрапили в список Google в першій десятці по запиту "купити антисептик для дерева". Не називаючи сайтів, які видали нам цю будівельну рекламу наведемо короткі описи цих продуктів і нормалізуємо ціни в один еквівалент: американський долар, для того щоб фраза "купити антисептик дешево" легко вами інтерпретувалася.


Назва антисептика без коригування даних сторінок

Указанный обьем

Цена

Характеристики
антисептика

Биотекс Стандарт -

10 л

47$

 Рекомендується для захисту рублених, пиляних і струганих дерев'яних поверхонь при зовнішніх і внутрішніх роботах, наприклад, дерев'яних фасадів, дверей, віконних рам, парканів, балконних ніш, приміщень оббитих вагонкою та інших нових або раніше оброблених захисними засобами дерев'яних конструкцій. Дозволяє продовжити термін служби деревини, зберегти її природну текстуру і зрадити декоративний ефект.
Наноситься в два шари

Антисептик Биотекс грунт

10л

37$

 Безбарвний грунт з високою проникаючою здатністю для грунтування дерев'яних поверхонь перед використанням Біотекс, ок​​-РАСКО олійними фарбами, алкідними емалями, алкідними лаками при на-ружних і внутрішніх роботах. Призначений для захисту деревини від синяви, цвілі, гнили, водоростей і комах.
Не використовувати в якості самостійного покриття.

Тиккурила Винха Vinha

2.7л

22$

 Безбарвний грунт з високою проникаючою здатністю для грунтування дерев'яних поверхонь перед використанням Біотекс, ок​​-РАСКО олійними фарбами, алкідними емалями, алкідними лаками при на-ружних і внутрішніх роботах. Призначений для захисту деревини від синяви, цвілі, гнили, водоростей і комах.
Не використовувати в якості самостійного покриття.

Антисептик БОРАМОН С30 концентрат,

50$

 Імпрегнат для деревини: захищає від будинкових і цвілевих грибків, водоростей, бактерій і личинок комах - технічних шкідників деревини. Значно підвищує біологічну стійкість елементів дерев'яних будівельних конструкцій. Входить в постійне з'єднання з деревиною, не підвищує ступінь її займистості.

Valtti Color Satin* Tikkurila, (Тиксотропная пропитка морилка)

90$

 Зовнішні колоди, пилені і стругані дерев'яні поверхні, різного роду дерев'яні плити, а також просочена під тиском деревина. Не застосовувати для обробки горизонтальних поверхонь, що піддаються посиленому впливу води (відкриті тераси, перила). Не застосовувати для обробки всередині теплиць. Не рекомендується для використання усередині приміщень без подальшої покривний лакування. Не застосовувати не за призначенням або не у відповідності з інструкцією із застосування. Об'єкти застосування: Застосовується для обробки зовнішніх стін, дверей, огорож, садових меблів та ін необроблених або оброблених раніше антисептиком дерев'яних конструкцій.

Pinotex Base Пинотекс Бейз

10л

70$

 Безбарвна грунтовка для захисту деревесіни від цвілі, синяви і гниття. Прекрасна адгезія між дерев'яною поверхнею і покриттям. Речовина Алкідна смола. Розчинник Уайт-спірит

Belinka Base (Белинка База)

2,5л

21$

безбарвна глибоко проникаюча грунтовка, призначена для превентивного захисту деревини від біологічних пошкоджень. Містить біоциди, захищає деревину від грибів, синяви та комах-шкідників.

Пинотекс Дорз энд Виндоуз

10л

95$

 для декоративного оздоблення деревини. Містить активні речовини для захисту деревини від цвілі, синяви і кліматичних впливів. Вхідний до складу виробу УФ фільтр збільшує стійкість покриття поверхні до УФ випромінювання.

Антисептик Колорит (Facade Wood Finish)

0,9л

цена не

указана

 Напівпрозорий тонується антисептик для зовнішніх дерев'яних поверхонь. Містить захисні речовини проти гниття, синяви і цвілі. Підкреслює природний малюнок деревини.
Засіб призначений для обробки нових або раніше просочених древозащітним засобом рублених, розпиляних і струганих дерев'яних поверхонь, а також різного роду дерев'яних плит зовні будинків, відповідно до інструкції по застосуванню.
Рекомендується для дерев'яних фасадів, огорож, дверей, вікон, садових меблів, дощатих настилів і пр.
Не можна використовувати для обробки внутрішніх поверхонь теплиць.

Антисептическое средство для обработки древесины

c формулой BIACTIV

обьем

не указан

8,5$

безпосередньо захищає деревину від поразки комахами і грибками, запобігає повторне зараження, надаючи активну дію всередині деревини. Захист до 10-ти років. Продукт безбарвний, не забарвлює деревину, швидко висихает.Рецептура на основі емульсії льняного масла, без запаху, є нешкідливою як для користувача, так і для навколишнього середовища.

Антисептик для древесины ТАМАК-3 (внутренний)

обьем не указан

1$

Не летючий, не горючий, практично без запаху. Добре проникає в деревину вологістю 40-50%, не знижуючи її міцності. Метали незначно пыддаэ корозії. Не представляє особливої ​​небезпеки для теплокровних тварин. Може втрачати антисептичні властивості при зіткненні з вапном, крейдою, алебастром і цементом. (Застосовується тільки для внутрішніх робіт)

Антисептик для промежуточной защиты Neomid 46 Bio

Концентрат: 1:19

5 л.

43$

для захисту деревини на період транспортування, зберігання і збірки.

Антисептик для бань и саун Neomid 200


14$

для захисту деревини усередині лазень і саун (включаючи полки і лавки) .

Антижук Neomid 100

обьем не указан

32$

Препарат для захисту деревини від шашеля, комах, а так само для їх знищення на всіх стадіях розвитку.
Ми не стали заглиблюватися всередину знайдених сторінок, а просто привели без спотворень отриману інформацію в перших трьох колонках таблиці. Але така інформація була б не повною і не представляє інтересу, якщо не вказати відмічені в будівельній рекламі характеристики антисептиків. Тому ми додали четверту важливу колонку «властивості антисептика для деревини зі сторінок опису товарів на сайтах.
Дуже важливо розуміти, що багато в чому список видачі реклами залежить від того скільки різні компанії вкладають грошей у просування своїх інтернет ресурсів. Тому говорити про обьектвності популярності даних антисептиків не доводиться. І ми обов'язково згадаємо в подальших оглядах торгові марки, які незаслужено не потрапили в результати пошукових систем.
Де купити антисептик для дерева - вирішувати Вам. Але завжди перевіряйте інформаціюіз різних джерел.

Останнє оновлення (Субота, 24 листопада 2012, 12:43)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту