Дизайн деревяного будинку. Камінь.

Акриловый камень в дизайне. Фото.Заради чого ми будуємо дерев'яні будинки? Звичайно ж, заради чудового дизайну, духу старовини і заради свіжості, якою наповнений дерев'яний будинок. Проте дотримати повністю дизайнерську лінію старовини - не так легко. Відразу на будинок такого типу накладаються деякі обмеження, які впливають на вигляд будинку з бруса. У всіх наших статтях присвячених дизайну дерев'яного будинку, ми розглядали підбір предметів інтер'єру, конструкцій так, щоб вони органічно вписувалися в зруб. Це і меблі, і елементи дверних і віконних конструкцій, навіть замки в дверях дерев'яного будинку. Ніщо не повинно порушувати старовинний стиль і одночасно має бути надійним і практичним.

Акриловый камень в дизайне. Фото.З давніх часів перелік будівельних матеріалів обмежувався тільки залізом, каменем та деревом. Це наклало свій відбиток на формування певного смаку дерев'яного домобудівництва. І зараз камінь, брус і кований метал є основними трьома будівельними матеріалами, які органічно доповнюють один одного. Кам'яні опори для стовпів, кам'яні огорожі для дерев'яних парканів, обробка каменем стін басейнів, мощення каменем підлог у дерев'яних альтанках - все це відповідає духу старовини і середньовіччя, коли зруби - були основним архітектурним рішенням у будівництві.
Сучасний дизайн тільки трохи видозмінив самобутні будови, вніс в них нові технології виготовлення матеріалів. Одним з яскравих представників такого декору є штучний камінь. Існує декілька технологій його виготовлення. Одна з найновіших - виготовлення штучного каменю на основі акрилу. Він так називається "акриловий камінь".

Акриловый камень в дизайне. Столешница. Фото.Стільниці, підвіконня, елементи декору кухонь, ванних кімнат, санвузлів - короткий список точок прикладання цієї продукції. До складу акрилового каменю входять компоненти, які перешкоджають розвитку грибків, цвілі, утворення мікротріщин. Завдяки водовідштовхувальним властивостям цього матеріалу, він частіше за інших знаходить застосування в будівництві приміщень з підвищеною вологістю і в яких є прямий контакт з водою. Кухня, ванна кімната і набувають вишуканий вигляд при обробці з використанням штучного каменю. Звичайно ж, варто відзначити і таку характеристику акрилового каменю як легкість. На відміну від натурального каменю - цей показник перевершує всі очікування. Щоб зробити доставку на будівельний об'єкт "кам'яних" елементів - не знадобиться самоскид для перевезення гірських порід!

Цей вид декоративного оздоблення виготовляється у вигляді плит. В процесі виготовлення елементів декору йому можна надати будь-яку форму, що робить цей матеріал дуже затребуваним. Підвіконня з плит акрилового каменю відрізняються своїм 100% кам'яним середньовічним виглядом і теплотою на дотик. Вони складають гідну конкуренцію мармуровим і гранітним виробам.

Останнє оновлення (Четвер, 29 листопада 2012, 11:44)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту