Жалюзі, віконниці і ролети в дерев'яному будинку.

Жалюзі і ролети дерев'яного будинкуЖалюзі і віконниці в дерев'яному будинку. Що вибрати? Чи потрібні вони? Що це? Данина моді чи конструкційна необхідність? А, може - елемент дизайну? Ми абсолютно не помилимося якщо відповімо ствердно "так" на всі ці питання. З давніх часів в дерев'яному житловому будівництві використовувалися дерев'яні віконниці. Виготовлялися вони з суцільного масиву дерева або у вигляді гратчастих конструкцій. Функціонально вони призначалися для захисту від холодного вітру взимку, від палючого сонця в спекотне літо і як елементарної системи безпеки. Закриті зсередини віконниці запобігали несанкціонований доступ в будинок через вікна. Розписні і різьблені віконниці минулого століття змінилися сучасними системами ролокасет і механічних штор. Не рідко забезпечені електронними системами управління - вони грають важливу роль в забезпеченні безпеки вашого житла і приватності особистого життя.

  

 

Дерев'яні жалюзі в зрубіДерев'яному будинку виготовленому у вигляді дикого зрубу більше підійдуть дощаті зовнішні віконниці. Ніхто не збирається сперечатися про необхідність таких конструкцій для дому зібраного з клеєного профільованого бруса. Сучасному вигляду дерев'яного будинку і обробних матеріалів повинен відповідати і стиль віконних ставень. Можна сміливо стверджувати, що найбільш прийнятним рішенням для цього - є використання рольставней і ролокасет. Можливість підібрати кольорову гаму дозволяє без особливих зусиль зберегти стиль і дизайн будинку. Метал або пластик - дозволяють підібрати рішення оптимальне для Ваших фінансових можливостей. 

 

Дерев'яні будинки мають особливості установки таких конструкцій на вікна. Це пов'язано зі спеціальною структурою дверної та віконної окосячкі (обсади). Рухома конструкція дерев'яного будинку повинна бути врахована при монтажі ролокасет, роллет, рольставней. Усадка дерев'яного будинку не повинна вплинути на конструкцію ролокасети. 
Від цікавих очей і зайвого світла Ваші вікна захистять вертикальні і горизонтальні жалюзі. Текстура і форма механізмів може бути підібрана не тільки для віконних конструкцій кам'яних будинків, але й для дерев'яних будинків зроблених з профільованого бруса або оциліндрованої колоди. Жалюзі і ролокасети органічно увіллються в інтер'єр Вашого будинку і продовжать термін життя вікон і дверей. Дерево - універсальний матеріал і дерев'яні жалюзі - саме те що підійде для вікон вашого зрубу!

Останнє оновлення (Понеділок, 13 серпня 2012, 18:33)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту