Сталеві двері на замовлення. Будь-який каприз.

Стальные двери на заказ

Ви хочете купити двері? Так, вперед! У магазин, в супермаркет, в інтернет торгівлю. Вибір - величезний, забарвлення - будь-яка, доставка - можлива, ціна - прийнятна. Але буває так, що всі ці доступні можливості не підходять ні Вам, ні вашій стіні в яку ви двері захотіли вписати. Причин для цього може бути безліч. Ось, деякі з них:
1. При будівництві будинку довелося перепланувати розміщення дверних прорізів і вийшло так, що ширина дверей повинна бути вже чим стандартна коробка, яка продається в комплекті з дверима. Щоб вставити в цьому випадку двері - доведеться раздалблівать цегляну кладку або зрізати частину дерев'яної стіни. В останньому випадку - пропаде робота з виготовлення усадочних монтажних пазів вироблених на заводі-виробнику дерев'яного комплекту.
Ви хочете купити двері? Так, вперед! У магазин, в супермаркет, в інтернет торгівлю. Вибір - величезний, забарвлення - будь-яке, доставка - можлива, ціна - прийнятна. Але буває так, що всі ці доступні можливості не підходять ні Вам, ні вашій стіні в яку ви двері захотіли вписати. Причин для цього може бути безліч. Ось, деякі з них:
1. При будівництві будинку довелося перепланувати розміщення дверних прорізів і вийшло так, що ширина дверей повинна бути вже чим стандартна коробка, яка продається в комплекті з дверима. Щоб вставити в цьому випадку двері - доведеться раздовбувати цегляну кладку або зрізати частину дерев'яної стіни. В останньому випадку - пропаде робота з виготовлення усадочних монтажних пазів вироблених на заводі-виробнику дерев'яного комплекту.

2. Або, навпаки - робітники помилилися і отвір в стіні для монтажу дверей виявився ширше ніж ви планували. При вставці дверей в такі отвори знадобиться або занадто багато монтажної піни, або занадто довгі металеві анкера для кріплення дверної коробки. І перше, і друге - значно зменшує міцність і надійність монтажу дверей.

Двери из стали для дома

Зміна рівня підлоги, невідповідність кольору і конструкції бажанням домовласників і багато інших параметрів підштовхнуть Вас до думки: А що, якщо замовити двері під свій розмір, під бажаний колір і при цьому будуть враховані всі вимоги до надійності дверей? Тобто - на замовлення! Правильно! Саме так і треба поступати. Не доведеться нічого переробляти, перебудовувати і обмежувати. Хоча, купити сталеві двері стоять в магазині - найпростіший варіант.

Ви можете заперечити, що це буде дорожче - робити двері на замовлення?! Але якщо врахувати вартість переробок, або врахувати що незабаром після установки доведеться ремонтувати двері або дверний проріз через неправильне кріплення конструкції - то картина вимальовується зовсім інша.

При цьому у вас з'являється унікальна можливість простежити, щоб сталевий лист був товщиною 1,5 мм, а не 0,75. При цьому колір і фактура фарби або покриття двері буде підібране точно під ваш смак. Навіть замок буде встановлений на тій висоті, на якій ви побажаєте. В цьому і полягають всі переваги замовлення дверей у виробника.

 

Вхідні двері, зроблені на замовлення - не можуть коштувати дешево. У всього є своя ціна: поріг з нержавіючої сталі, захист від висвердлювання, надійні замки, різноманітна і розкішна обробка і декор, надійні завіси та ін Але якщо Вам цього не треба - будь ласка, самі вибирайте комплектацію і Вам виготовлять такі двері як ви побажаєте .

На завершення хотілося б порадити не економити на ширині вхідних сталевих дверей, адже через них у будинок повинні пройти м'які меблі і неформатні предмети інтер'єру!

І останнє - чимало важливе, що треба знати при купівлі сталевих дверей. Ми рекомендуємо скористатись послугами замірника. Професійно він підбере розміри дверної коробки так, щоб двері кріпилися надійно, що в наступних роботах було потрібно мінімальна кількість матеріалів і зусиль для надійного монтажу цієї важливої ​​конструкції Вашого будинку. При цьому - немає різниці з якого матеріалу зроблений ваш будинок: з цегли або з дерев'яного зрубу. Двері на замовлення - дозвольте собі будь-який каприз.

Читайте про вибір дверей в статті "Китайські двері або" Ніколи не кажи ніколи! "

 

Останнє оновлення (Неділя, 25 листопада 2012, 12:09)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту