Рекомендації для тих, хто будує з брусу
Що вибрати: Цегла, пінобетон чи будувати з брусу?
Сучасні будинки з дерева відрізняються від тих, що будували наші діди. Дерево набуло нових якостей з допомогою сучасних технологій. Автоматизація виготовлення конструкцій дозволила скоротити строки будівництва до одного місяця. Обробка деревини надає їй довговічності та неповторної краси. Дерево має прекрасний колір і текстуру, внутрішні поверхні будинку практично не вимагають дорогої обробки. Відсутні будівельні сміття та пил від гіпсових сумішів. Високі термоізоляційні властивості дерева дозволяють заощаджувати на опаленні, що є актуальним в умовах нових цін на газ. Все це поєднується із екологічним мікрокліматом що панує всередині затишної оселі. Деревина не накопичує електростатичний заряд, шкідливий як джерело електромагнітного випромінювання й сприятливому осіданню пилу. Будинок зі зрубу є модним та престижним у всьому світі. дерево підтримує оптимальний рівень вологості повітря. Дерев'яні будинки не вимагають установки кондиціонерів, тому що "дихають" самі...
Пластикові вікна чи дерев'яні
Сучасні пластикові вікна без сумніву мають переваги над старими рамними конструкціями. Однак, з появою технології виготовлення клеєного євробрусу, всі ці переваги отримали і дерев'яні вікна. З початком використання герметичних склопакетів, систем ущільнення та фурнітури в дерев'яних вікнах - вони набули нових якостей: звукоізоляція, термоізоляція, не пропускають пил. Оброблені високодисперсійними фарбами на водяній основі дерев'яні вікна на порядок краще за своєю екологічністю. Вони мають гарну фактуру дерева та дихають, не містять свинцю як вікна з металопластикового профілю. Дерев'яний будинок органічно вписується в навколишній ландшафт, "зливається" із природою.
Заощаджуємо на оздобленні будинку з брусу
Всі хто почав будуватися "з цегли" знає, що оздоблення (штукатурка, побілка, шпалери, ...) займає чи не найбільшу частину часу, фінансування, нервів та здоров'я. Оздоблення дерев'яного будинку може бути проведено власноруч, оскільки не вимагає спеціальних знань, найманих бригад, значних зусиль в боротьбі із будівельним сміттям. Оздоблювати дерев'яний котедж можна проживаючи в ньому - зусиллями рідних та близьких, насолоджуючись красою дерева та ароматом свіжої соснової деревини. Але все ж ми радимо звертатися до професійних виконавців робіт. Для тих, хто має бажання - гіпсокартонні конструкції легко монтуються на дерев'яні стіни і стелі. Для віддалених від нашого виробництва об'єктів, ми рекомендуємо фінішні роботи проводити самостійно (але це займе багато часу), або зусиллями найманих місцевих бригад - при цьому економиться час. А час - гроші! Існують спеціалізовані фірми що будують з бруса та проводять оздоблювальні роботи. Вони однаково добре виконують фінішні роботи як з брусу, так і з використанням плитки, штукатурки, фарбування, декоративних фасонних елементів. Оздоблювальні роботи в Києві ми навмисно намагаємося делегувати місцевим організаціям для економії коштів замовника на виплату відряджень і оплати за проїзд робочої бригади. Досвід будівництва в Києві та за кордоном показав правильність вибору такого методу.
Як скоротити строки будівництва з бруса?
- Наші рекомендації для тих, хто збирається будувати з брусу:
- надати погоджений проект будівництва
- підготувати фундамент власними силами
- заздалегідь підготувати подачу електроживлення для підключення інструментів
- обладнати місця для складування брусу та матеріалів біля будмайданчику
- влаштувати під'їзні шляхи, освітлення зони будівництва
- забезпечити ввід інженерних мереж (вода, каналізація, світло)
- не вносити зміни в проект на етапі будівництва
Такі прості поради дозволять зекономити час і гроші на будівництві з брусу
Останнє оновлення (Середа, 12 лютого 2014, 10:05)