Дизайн дерев'яного будинку. Плитка.

Плитка на террасі деревянного будинкаДизайн дерев'яного будинку - це і є дерев'яний будинок. Що тут і говорити? Будинок з бруса без зайвих прикрас є привабливим і красивим. Він легше інших будинків вписується в дизайн ландшафту. Точніше сказати - будь-який ландшафт підходить до дерев'яного будинку з бруса. Так може говорити тільки фанатик будинків - зрубів. І тільки фахівець тонко помітить - які додаткові риси можуть прикрасити ваш майбутній будинок. Так майбутній, бо будинком називається не тільки стіни з дахом в кімнатах якого ми стираємо об підлогу тапочки. Будинком називається те місце де душа відпочиває. Хіба можна отримати задоволення підходячи до своєї обителі по шматку бетону по краях якого викладеного лежать бетонні стовпи  від елоектромережі? Звичайно ні!
Ось тут і настає черга спеців, які розбираються в красі присадибного господарства і в тонкощах облицювальних робіт всередині дерев'яного будинку.

Сходинки дерев'яного будинка Будь-який будинок починається з ганку. Пару сходинок, подумаєте Ви. А ось і ні! Це "ворота" до вашого улюбленого куточка. І виглядати вони повинні відповідно. До місця сказати, вони повинні володіти рядом технічних характеристик. Це: міцність, морозостійкість, опір стирання поверхні, шорсткість, фігурна і рифлена поверхня яка протистоїть ковзанню снігу. Можна ще перераховувати. Однак вибір дизайну такої плитки, якою можна облицьовувати ступені обмежений. Найбільш точно таку місію виконає плитка з керамограніта яка задовольняє стандарту DIN 51130. Великою популярністю на ринку Європи користується італійська керамічна плитка для внутрішніх і зовнішніх оздоблень від виробників з сонячного острова, які пропонують традиційні колекції європейської керамічної плитки преміум-класу. Ванні кімнати, обробка сходинок і підлоги буде виглядати вишукано при використанні дизайну італійських глинопекарів. Дизайн, широка гамма малюнка обов'язково підійде до структури кам'яної обробки, яка так добре поєднується з дерев'яним зодчеством.

Дизайн плитки для підлогиКерамічна плитка з керамограніта чудово імітує рідкісні породи каменів, гальку, багатий мармур, розкішний паркет з різноманітними малюнками, і навіть деревину з ознаками старіння, натуральну шкіру. Керамічну плитку з фактурою каменю можна використати для оздоблення каміну (камінної топки)

Головне - не заблукати в усьому різноманітті представленої на ринку плитки. У цьому вам допоможуть професійні дизайнери. З ними - наші дерев'яні будинки стануть не просто будинками, а пристанню для відпочинку душі.

Будуємо разом і  не забуваємо про дизайн деревяного будинку!

 

Останнє оновлення (Четвер, 29 листопада 2012, 11:46)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту