Фундамент на сваях або півтора землекопи

Фундамент на гвинтових сваяхКопати чи не копати? Скільки землекопів необхідно для того, щоб зробити фундамент дерев’яного будинку? Виявляється, що відповідь на це питання може бути така як в мультику про півтора землекопи. Саме так - можна залучити для бетонних робіт півтора землекопи, або зовсім їх не залучати. Але вже і бетонних робіт у Вас не буде і землю копати не доведеться! Як так? - спитаєте Ви. А дуже просто. Треба застосовувати нову технологію монтажу фундаменту на опорах, що закручуються в землю. Для цих робіт дійсно залучено півтора "землекопи" і спеціальна машина, яка вкручує опори майбутнього будинку відразу на  задану глибину, строго вертикально і за планом фундаменту. Саме головне, що несучі властивості таких опор повністю задовольняють вимогам стовпчикових фундаментів для легких будинків з брусу. Читайте статтю Про розрахунок фундаменту деревяного будинку.
Механізоване вкручування сваї в грунтСпеціальна форма гвинтової сваї дозволяє вкручувати її в землю як штопор у корок від пляшки шампанського. Механізований маніпулятор направляє напрям вкручування та корегує його строго за вертикаллю. В результаті за 10-15 хвилин ми отримуємо вкручено в землю опору на глибину більшу за глибину промерзання металеву сваю що своїм буром впирається в тверді породи ґрунтів.
Нічого особливого? Ні! Дуже особливий вид фундаменту. Він є незамінним в таких випадках:
1. Ускладнені земельні роботи в зв’язку із підтопленістю території і копати траншеї та ями при наповненні їх водою неможливе. Такий варіант фундаменту підходить для побудови причалів та конструкцій на воді.
2. Строки, за які треба змонтувати фундамент - дуже обмежені. Якщо повний цикл підготовки фундаменту з бетону визначається часом затвердіння цементу і наближується до 1 місяця, то фундамент на гвинтових сваях монтується для будинку середнього розміру один день
Ручне вкручування свай в грунт3. Свайний фундамент на гвинтових опорах незамінний в тих випадках, коли будівля на території буде розташована тимчасово і розібрана через певний час, а лишати після себе куски фундаменту у землі - не передбачено дозвільними документами.
4. Фінансова сторона питання - витрати на разовий виклик спеціалістів з буріння та одначасну доставку машиною гвинтових свай значно менше, ніж оплата за послуги окремих машин з доставки шутру, піску. цементу, опалубки, арматури , бетономішалки і т.п.
5. Якщо щось із свайним гвинтовим фундаментом "пішло не так" то завжди є можливість внести корективи в його конфігурацію (перекрутити, перенести сваю, змінити глибину залягання опори в залежності від геодезичної та геологічної властивості ґрунту).
6. Там де неможливо застосувати механізацію - є можливість вкрутити сваю вручну.
7. При викорристанні фундаменту на гвинтових опорах не обовязково робити дренажні роботи.
8. Моральний фактор. Фундамент, на зведення якого замовник - будівельник витрачає один день, а не цілий місяць значно збереже вам нерви та здоров’я.
Копати чи не копати? Чи може краще півтора землекопи вкрутять машиною Ваш фундамент на сваях в землю поки ви мрієте про свій  будинок з дерева?

Останнє оновлення (Середа, 18 квітня 2012, 13:09)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту