Представляємо статті про

Будівництво з брусу. Дерев'яні будинки з клеєного брусу. тм Ромашка.

Статті присвячені різноманітним темам. Це основи будівництва з брусу, особливості використання клеєного брусу, а також питання пов'язані з обробкою поверхні будинків з брусу лаками та фарбами. Задати свої запитання Ви можете на нашому форумі "Форум. Дерев'яні будинки з брусу. тм Ромашка."

Форум. Дерев'яні будинки з брусу. тм Ромашка.

Будинки з утепленого пінополістиролом брусу

Термобрус комбинированный утепленный. Свойства

Дерев'яний будинок має величезну кількість переваг перед конструкціями із традиційної цегли, газобетону та інших матеріалів. Створення багатошарового утепленого клеєного бруса з використанням сучасних термоизоляторів  дозволило будувати будинки, які в умовах теплої європейської зими зводять витрати на опалення до мінімуму.

Для багатьох слова "теплий брус" або "утеплений пінополістиролом брус" знаходять сенс тільки якщо навести цифри, які підтверджують такі властивості цього будівельного матеріалу.

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 10:09)

 

Конструкція даху дерев'яного будинку

Криша деревянного дома. Виды и конструкции

Якщо говорити дуже сухо і на технічній мові, то дах - конструкція для захисту будинку від атмосферних факторів (дощу, снігу, вітру і т.д.). У візуальному ряді житлового дерев'яного будинку дах займає 30% і більше від усієї поверхні. Це багато в чому і визначає архітектурний вигляд дерев'яного зрубу. Чим менше дах - тим бідніше виглядає будинок. Дах в більшості випадків ототожнюється з дизайнерським завершенням екстер'єру будинку. Звичайно, мова не йде про плоский дах багатоповерхівок. Як кажуть слов'янські звичаї і будівельні обряди - дах є завершальний етап загальнобудівельних робіт - КВІТКА. Саме по ньому будуть судити про характер і достаток власника будинку. Але ніхто не відміняв основне його призначення - вберегти конструкцію стін і всі приміщення будинку від сонця, води і вітру. Надійний дах - запорука

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 10:43)

 

Виготовлення та різання віконних вінців в будинку з бруса

Монтаж віконних вінців у зрубі дерев'яного будинкуВіконні вінці - деталі дерев'яного будинку, які "рыжуть" (виготовляють на заводі) з укорочених колод, що називаються "коротишами". Як правило, вони формують одну з частин віконного або дверного отвору. Укладаються вони аналогічно звичайним вінцям, які кріпляться до брусу під вікном. Щоб така конструкція з "обірваним" краєм мала вертикальну стійкість, необхідне рішення, що не дозволяє згинатися стіні в місці кріплення вікна чи двері. Для цього по бічних гранях бруса або колоди вибирають пази або залишають шип. Спосіб залежить від обладнання, яке є у майстрів, що збирають зруб дерев'яного будинку або лазні. У ці пази 

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 10:49)

 

Як почати будувати зруб. Розмітка окладного вінця

Брус для будівництва зрубу напівкруглий

Як і будь-яке будівництво, зводити зруб найкраще по частинах. Пов'язано це з незручністю працювати на висоті. Кожна частина має висоту людського зросту і збирається окремо на землі. Цей спосіб монтажу називають "рубкою з наступною перекладкою". При такому виконанні робіт окремі частини зрубу після виготовлення на землі підлягають розбиранню. Тільки після цього їх перекладають на готовий фундамент. Такий спосіб дозволяє майстрам проводити всі роботи з ручним інструментом стоячи на землі.

Рубка (монтаж) стін починається з установки окладного вінця (нижньої обв'язки). Для нього підбирають

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 11:20)

 

Вибір часу будівництва дерев'яного будинку

Час для будівництва дерев'яного будинкуБудівництво будинку, в тому числі і дерев'яного, починають з земляних робіт. Це наклавдає певні вимоги на погодні умови: зведення фундаментів має відбуватися при плюсових температурах. Промерзла земля не дає норально копати фундамент на досить велику глибину. Крім того, фундаменти, залиті таким методом як "заморожування", можуть просісти при відлизі і збільшенні навантаження. При дуже високому рівні грунтових вод фундаментні роботи не рекомендується починати, краще почекати, поки рівень води буде мінімальним. Це в різних регіонах може бути по-різному, але в більшості слуечев це є - травень місяць. При гарній підготовці та використанні конструкторів для самостійного складання будинку, всі роботи можна закінчити до настання холодів.

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 11:33)

 
Більше статтей...
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту