Кондиціонер в деревяному будинку

Зовнішній кондиціонер в дерев'яному будинкуУ статті про звукоізоляцію дерев'яного будинку ми вже згадували про те, що дерево є хорошим провідником звуку. Тому звукоізоляція - пріоритетне завдання при облаштуванні дерев'яного будинку зі зрубу та інженерних комунікацій у ньому. Особливу увагу хочеться звернути на систему вентиляції, видалення диму та кондиціонування. Не дивлячись на те, що виробники декларують безшумність своїх електромеханічних пристроїв - необхідно передбачити наслідки поширення шуму. «А як монтувати кондиціонер на дерев'яну стіну з бруса?» - Запитаєте Ви. Вібрація буде нагадувати про себе, навіть ви використовуєте зовнішній холодильник.
В такому випадку ми порадимо встановлювати систему кондиціонування з використанням вентиляційних коробів і зовнішніх центральних каркасних кондиціонерів. Це пристрої, які можуть розташовуватися поза приміщенням і не передають вібрацій на конструкції дерев'яного зрубу. Як правило, такі інженерні споруди має сенс встановлювати в будинках з великим об'ємом приміщень.

Зовнішній кондиціонер в дерев'яному будинку з сендвіч-панелейВикористання спеціальних повітряних каналів зводить рівень вібрації і шуму до нуля. Монтуються такі зовнішні кондиціонери всередині корпусу з сендвіч панелей товщиною 5 см, які захищають сам пристрій від опадів і не передають шум на дерев'яні частини будинку. Роль конструкції такої системи відіграє алюмінієвий каркас. Сендвіч-панелі виготовляються із спеціальним декоративним покриттям оцинкованої сталі зовні. Колір фарбування такого кліматичного пристрою можна підібрати, як і для деревини. А можна спорудити окремий будиночок з фальшбрусу (блок-хауса) в стилі всього дерев'яного зрубу. З метою полегшення підходу до вузлів установки з боку обслуговування закріплені відкриваються оглядові дверей або знімні панелі. При цьому він органічно вписуватися в дизайн ландшафту. Такого ж ефекту можна добитися, якщо встановити таку систему в цокольному поверсі (в підвалі) на кам'яну основу, яка гасить рівень шуму.
На початку статті ми не даремно згадували про систему видалення диму. Дуже часто будинки з бруса стилізовані підлогу старовину використовуються як об'єкти комерційної нерухомості: ресторани, корчми, кафе, в яких питання чистого повітря може вирішуватися тільки з системами зовнішньої і внутрішньої вентиляції і кондиціонування. Це є обов'язковою вимогою до установ такого роду. Використання новітніх технологій кондиціонування забезпечує не тільки обмін повітря, але і може виконувати функції зволоження й очищення повітря за технологією Flash Streamer. Виробники декларують, навіть, знезараження вірусів грипу.

kondicioner2Мабуть, це одна з не багатьох статей, в якій ми не закликаємо монтажні роботи зробити самостійно. Вибрати кондиціонер, купити і встановити - доля спеціалізованих фірм. Ми можемо тільки дати незначні поради. Використання зовнішніх каркасних систем кондиціонування дозволяє уникнути основної помилки - зіпсувати дизайн дерев'яного будинку накладених ящиками на його стіни!
Кілька слів про характеристики. Центральні міні-кондиціонери мають продуктивність від 800 до 10000 м3 / ч.

Розглянуті в цій статті кондиціонери мають деякі недоліки, головним з яких є необхідність проведення монтажно-будівельних робіт з прокладання по будівлі протяжних комунікацій (повітроводів і трубопроводів). Але хіба здоров'я того не варто?

Останнє оновлення (Понеділок, 07 травня 2012, 21:03)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту