Виготовлення пазів у брусі для обсадних коробок

Компанія ДОБРОБУД зробила ще один крок вперед в автоматизації виробництва деталей конструкторів для самостійної зборки дерев'яних будинків з клеєного бруса. У майстернях підприємства зібраний верстат для виготовлення компенсаційних пазів усадки і монтажу обсадних коробок дверей і вікон. Раніше цю процедуру проробляли монтажники ручним електроінструментом або бензопилою. При цьому якість виготовлення таких виробів була далекою від ідеальної. Пуск в експлуатацію нового верстата дозволить виготовляти такі деталі прямо на заводі.

Висока точність стругання пазів забезпечує ідеальні умови монтажу віконних і дверних конструкцій. Це одна з умов того, що усадка стін будинку пройде без проблем. Забезпечення правильної компенсації усадки стін дерев'яних будинків - запорука того, що будинок буде теплий і не буде продуватися.

 

ісля того як в 2010 році була запущена лінія з комп'ютерним управлінням з автоматизованого виробництва деталей будинків,впровадження в технології підприємства цього верстата забезпечить повний замкнутий цикл виробництва деталей з клеєного бруса.

На ринку виробників дерев'яних будинків не всі компанії надають таку послугу. Вони вважають, що це турбота самого забудовника, який повинен своїми силами або силами монтажних бригад виготовити такі конструкційні вузли. Таким чином, цей крок дозволить нашим замовникам економити на складних видах робіт.

 

Останнє оновлення (Четвер, 05 липня 2012, 09:50)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту