Мансардні вікна - пускаємо небо в кімнату

Мансардне вікноМансардні вікна - пускаємо небо в кімнату. Саме так хочеться бачити процедуру вставки вікон на дах. Не просто врізати або змонтувати, а саме, пустити небо в будинок. Шматочок небесного задоволення під дахом вашого дерев'яного будинку. З тих пір, як з'явилися мансардні вікна - мансарди стали більш популярними архітектурними рішеннями. Не бажання заощадити на стінах, а бажання надати будинку неповторний вид і витонченість змушують нас все частіше зупиняти вибір на вікнах для даху (мансардних вікнах). 

 

Однак, та особливість, що такі вікна встановлюються на дах і будуть піддані найжорстокішому впливу сонця, води і вітру - змушують нас замислитися про надійність світлопропускаючих конструкцій. Слава Богу, що такі вікна з'явилися не вчора і не рік тому. Виробники мансардних вікон вже більше п'яти десятків років випускають вікна, яким не страшні ніякі метеоумови. Безсумнівно, це позначається на ціні кінцевого продукту. Але хіба можна говорити про ціну, коли Ви пускаєте в будинок шматочок неба!? В

ікна Velux - тому приклад. Розкішний дизайн, колір для будь-якого - самого сучасного інтер'єру, висока якість, зручність використання - все це допомагає позбавити від забобонів, що вікна на дах - це не безпечно. Сучасні механізми та фурнітура деревяного вікна, надійні замки, більше десятка видів скління включаючи і броньоване скло - така надійність задовольнить будь - найвибагливішого забудовника.

Що ж треба знати при виборі мансардного вікна?

1. В першу чергу повідомте інсталятори вікна кут ската даху. Це дозволить правильно вибрати модель вікна і вплине на всі його параметри. Важливо - вікно може розташовуватися і горизонтально!

2. Який спосіб відкриття ви передбачаєте: автоматичний або ручний?

3. Розміри вікна бажано вибирати виходячи з особливостей конструкції кроквяної системи даху, так щоб віконний отвір уміщався ммежду суміжними кроквами. Але фахівці допоможуть вам і в тому випадку - якщо ви захочете встановити мансардне вікно не прив'язуючись до відстані між кроквами. На замітку - Рішення кожного питання має свою ціну!

4. Важливо врахувати, що для комфортного перебування в будинку - на одне приміщення має припадати хоча б одне вікно. З точки зору дизайну - пара вікон в даху виглядає набагато привабливіше ніж одне.

Монтаж вікна для мансарди

5. Враховуючи підвищену навантаження на вікно кліматичних факторів слід віддати перевагу двокамерним склопакетам.

 

6. Щоб герметично встановити мансардне вікно в покрівлі - необхідний спеціальний оклад для певного типу покрівлі. Він дозволяє встановити вікно так, щоб всередину приміщення не затікала вода. Для різних типів покрівлі є різні оклади, вони відрізняються профілем черепиці або розраховані на плоску покрівлю.

7. Для приміщень з підвищеною вологістю (ванна, санвузол, кухня) необхідно вибирати вікна з пластиковим коробом.

8. Пам'ятайте, що для мансардних вікон існує величезна кількість аксесуарів управління світловим потоком, замків, автоматизації та безпеки.

9. Надійність вікна залежить від того, яка фірма буде займатися інсталяцією. Багато в чому - це визначає і гаранітійний термін служби вікна. Тому - звертайтеся завжди до професіоналів і тоді небо обов'язково потрапить до вас в кімнату!

Останнє оновлення (Середа, 21 листопада 2012, 14:05)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту