Будинок з клеєного брусу "JOZEF" отримав нову прописку у Франції

frflag2010 рік став початком плідної співпраці з французьким ринком будівництва. Вже в 2013 році кількість фірм, з якими було укладено контракти на постачання деревяних будинків Jozef досягло значення три. Це не мало для нового напрямку та конкретної моделі. Для своїх клієнтів у Франції ми  пропонуємо кілька варіантів комплектації будинку Жозеф: з двома кімнатами на другому поверсі і трьома кімнатами. Додатковою опцією в комплекті поставки можуть бути сходи з простим сходовим маршем або складним забіжними сходовим маршем. Будинок з клеєного брусу JOZEF  знайшов нову прописку у Франції близько бельгійського кордону за допомогою нашого французького партнера та представника.

 

Для виробництва комплекту для самостійного складання французьки партнери  обрали сухий клеєний профільований брус. Компанії - завмовники  спеціалізуються на будівництві дерев'яних будинків, шале для замовників у Франції.

Доставка готових комплектів будинків у Францію здійснюється автотранспортом TIR. Роботи по замитненню товару та складанню документів виконує наше підприємство.

 

Деталі комплекту палєтовані і упаковані в плівку, що дозволяє після розвантаження комплекту зберігати його в зоні будівництва незважаючи на опади без шкоди матеріалу.

Стандартна комплектація будинку з клеєного брусу Jozef (Жозеф):francshale

  • Бруси обв'язки для укладання на фундамент
  • Товщина стінового клеєного бруса - 180 мм
  • Деталі стін з клеєного бруса
  • Конструкція даху (крокви і затягування)
  • Елементи огородження веранди будинку
  •  
  • Для ринку з теплою зимою пропонується кілька варіантів комплектації будинку з клеєного брусу не великої товщини: з двома кімнатами на другому поверсі і трьома кімнатами. Додатковою опцією в комплекті поставки можуть бути сходи з простим сходовим маршем, або складним забіжним сходовим маршем.

Складання  деревяного будинку   моделі  Jozef (Жозеф).

Останнє оновлення (Четвер, 26 березня 2015, 08:47)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту