Як не треба будувати будинки з брусу

Будівництво будинку з брусу власними силами вигідне , але потребує  мінімальних знань і навичок. Одне з обовязкових питань, які слід виконувати - правильне зберігання елементів конструкцій на будівельній площадці або в зоні будівництва. Продукція з деревини потребує захисту від сонячного проміння та опадів. Саме тому , ми упаковуємо комплекти деталей в поліетиленову плівку.

Ось типові помилки зберігання профільованого клеєного брусу при будівництві деревяних будинків.

 

Помилки зберігання клеєного брусу зимою

 Сніг , що розтане на брусі може зволожити його та привести до наступної деформації при попаданні сонячного проміння, не зважаючи на те, що структура клеєного брусу має багатошарову конструкцію.

Зневажливе ставлення до технології будівництва призводить до швидкої необхідності проведення ремонту. Все, що стосується ремонту - від цвяха до нових технологій будівництва і дизайну, висвітлює форум. Але на думку автора статті: "Краще правильно будувати, ніж добре ремонтувати!"

 

 

 

Поліетиленова плівка - надійний та недорогий захист деревяних конструкцій

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Посортовані деталі деревяного будинку слід зберігати накритими поліетиленовою плівкою або під навісом, захищаючи деталі від вологи та сонця. Сонячне проміння призводить до передчасного потемніння необробленої деревини. Як наслідок - нерівномірне забарвлення фарбованої поверхні готового деревяного будинку.

 

 

 

 

 

Зберігати деалі з брусу слід захищаючи від сонця та опадів.Найкраще збірігати деталі під тимчасовим навісом-укриттям виконаних з тентів. Вартість такого укриття дуже мала: тент площею 5*8 м в торгівельній мережі має ціну до 100 грн.

 

Окреме питаня - збереження будівельнх матеріалів від нестач, яке ми розглянули в статті "Випаровування деревини"

Останнє оновлення (Четвер, 24 січня 2013, 10:20)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту