Скільки коштує квадратний метр деревяного будинку з брусу?

buherСкільки коштує квадратний метр  деревяного будинку з брусу? Таке питання задають всі хто хоче будувати житло. Відповідь на нього буває різноманітна. В одному випадку вам відразу скажуть 250 доларів за квадратний метр. В другому випадку скажуть  - 200 євро за куб стіни. В нас є свій погляд на питання формування ціни. 

Це все одно що спитати: "скільки коштує машина в комплектації: 4 колеса, один руль, один мотор, ходова частина та салон?"
Відповісти в жодному випадку точно відразу не можливо. Ось причини чому так стається:

1. Ціна деревяного будинку - це вартість матеріалів та робіт

2. Вартість робіт визначається від кількості та якості матеріалів з яких треба будувати

3. Кількість матеріалів - це наявний кошторис.

4. Наявний кошторис - це означає, що є подетальна калькуляція

5. Подетальна калькуляція складається на основі будівельних робочих креслень проекту

6. Будівельні креслення виконуються за наявності ескізних проектів, будівельних розмірів, аналізу конструктивних  особливостей деревяного будинку з брусу.

 
Відразу зрозуміло, що "видати" ціну деревяного будинку з брусу, про який завмовник тільки почав мріяти - неможливо. Існує в кожної компанії свій механізм приблизного, орієнтовного визначення попередньої вартості будинку виходячи з наявних цін на сировину, врахування складності робіт, місця будівництва, сезону виконання робіт тощо. 
Ситуація погіршується , коли замовник дивиться на проект цегляного будинку і мріє про його виконання з бруса або колоди. Звичайно, що ідею проекту можна використати, але "цегляні проекти" не враховують специфіку конструкцій з  дерева. Наприклад, будівельники відштовхуються при проектувані конструкцій будинків з брусу від наявної в регіоні бази сировини: 

 

 

  • довжину обрізного матеріалу доступного на ринку
  • породу дерева
  • доступність сировини у визначений сезон
  • необхідність довгострокового планування закупівлі сировини на аукціонах
  • розрахунок часу сушки деревини і т.п.

 

Тому відповідь на питання "Скільки коштує квадратний метр  деревяного  будинку з брусу?" або "яка вртість квадратного метра будинку з брусу?" може відрізнятися в декілька разів. Не слід забувати, що для того щоб порахувати вартість  будівництва - в основі має бути готовий проект. А що робити коли проект типовий? В нашій практиці є будинки, які виготовлялися партіями. Наприклад модель деревяного будинку "Жозеф". Однак, в кожному випадку ми  робили зміни. То стінку посуньте, то перегородку заберіть, то підніміть на 2 бруси, то кут даху поміняйте. Для тих хто  моделює будинки на комп'ютері це означає - переробити весь проект, перерахувати всю вартість. І тоді знайти вартість квадратного метра!
buher2Ось тому наші спеціалісти завжди питають чи маєте Ви проект для того щоб порахувати ціну будинку.
От і відповідь на питання з машиною що має 4 колеса - це може бути BMW з повним фаршем, а може бути і Лада. В будинку одного розміру може бути одна чи дві перегородки, підлоги можуть бути з плінтусами і без, не кажучи вже про різний матеріал з якого зроблений будинок та комплектація. Навіть форма профілю брусу впливає на його вартість при однакових кількісних показниках Все має бути враховано і обчислено. 
Так Ви маєте проект? Починайте з нього і ніколи не помилитесь!

Який має бути кошторис?  Далі буде...

Останнє оновлення (Середа, 21 березня 2012, 23:53)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту