Дах з полікарбонату не витримав граду!

Карболітовий дах не витримав градуДах з полікарбонату не витримав  граду влітку 2011 року на Львівщині.  Град був розміром з яйце. Ондулінові дахи теж не витримали. Питання "з чого робити дах деревяного будинку?" - звужує коло можливих відповідей. На наш погляд найпрактичнішим є дах з мякої бітумної черепиці. Надійно, безшумно і красиво!

На фото - полікарбонатовий дах товщиною 8 мм. Він зруйнувався за 10 хвилин падіння граду. Полікарбонат використовується для створення світлопропускних дахів деревяних будинків.

Детальний огляд популярних будівельних матеріалів для крівлі даху читайте в статті Чим краще крити дах. Звичайно, що існують різні за якістю крівлі, і ми розуміємо, що неможливо прозорий дах поміняти на шифер. Основним ворогом номер один для крівлі є ультрафіолетове випромінення (УФ) яке руйнує структуру прозорого пластику. Різні сорти полікарбонату від різних виробників відрізняються за такимим основними технічними карактеристикам:
1. Наявність УФ фільтрів в пластику, або нанесення тонкого шару покриття з вмістом захиснох речовини від ультрафіолетовоих променів.
2. Товщина покривного шару пластику (верхньої зовнішньої стінки) полікарбонату.
3. Висота та щільність конструктивного розташування перегородок карболіту між двома площинами поверхні. Від цього параметру залежить конструктивна міцність листів полікарбонату.

Зображена на фото картина є рузультатом дії сонця, яке зруйнувало УФ променями структуру пластику, а град тільки довершив руйнівну роботу.

 

Карболіт володіє дуже цінними властивостями: він хімічно стійкий до води, повітря, олив, багатьом кислотам, відрізняється еластичністю. Правильний підбір характеристик дозволить уникнути його руйнування під сонцем та градом.

Останнє оновлення (Четвер, 31 травня 2012, 14:21)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту