Новий замок в будівництві зрубів

Кріплення брусу без виступів . Новий замок. ФотоНа підприємстві освоєно ще один вид замку для з'єднання дерев'яних деталей з клеєного брусу. Новою цю технологію складно назвати. Однак, на прохання наших замовників та партнерів по будівництву дерев'яних будинків ми впровадили у виробництво форму кріплення деталей без виступаючих торців брусу.

Не зважаючи на те, що виступаючі торці брусу надавали шарму дерев'яній конструкції, новий будинок зібраний за такою технологією не втратив своєї привабливості, він отримав класичні обриси щитового будинку.
Очевидно, що конструкція будинку з таким замком буде економічно вигідніша замовнику. Адже ми позбуваємось виступаючих торців класичних зрубів з колоди. Вони несли скоріше декоративну функцію та надавали певний процент міцності довгій стіні.

 

Кутове зєднання брусу в деревяному будинку. ФотоВ цьому замку надійність кріплення не суттєво, але знижується. Як кажуть: у кожної медалі є  дві сторони.

Кутові з'єднання деталей та переруби посередині стіни в такому кріпленні оздоблюються накладною декоративною дошкою. Для надання міцності конструкції при виготовленні такого замку ми використовуємо додатковий нагель (Нагель - дивитися в словнику).  Декоративна дошка захищає замок від прямого попадання сонячного проміння, від дощу та робить стіну більш привабливою. Під неї можна дати додатковий шар ущільнювача для утеплення кута будинку.
Провівши приблизні розрахунки економії матеріалу (від об'єму стін ) середнього будинку з мансардою можна стверджувати що на 3-5% об'єм стін зменшиться.
Замовнику необхідно приймати рішення на чию користь віддати перевагу. 3-5% економії на вартості стін чи більші витрати сировини з більшою надійністю в будівництві зрубів.
На перший погляд виконання такого замку при з'єднанні виглядає просто. Однак, слід зауважити. що оздоблювальні дошки повинні мати ковзну конструкцію, щоб будинок при усадці не відірвав кріплення цих декоративних планок. Це викликано особливостями усадки вертикальних та горизонтальних конструкцій деревяних будинків.

Останнє оновлення (Четвер, 26 березня 2015, 08:25)

 

Коментарі  

 
+2 #3 муслим 03.04.2012, 15:33
не должен гнить. в европе все дома так делают. с обрезанными углами - так меньше расход древесины
Цитата
 
 
0 #2 pofig 03.04.2012, 15:30
A ne budet gnit pod etoj doskoj na uglah brus
Цитата
 
 
0 #1 муслим 03.04.2012, 15:25
такие замки словяне не захотят на свои деревянные дома. Им замок "с вылетом" надо
Цитата
 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту