Технології виробництва будинків з профільованого клеєного брусу

Технології виготовлення брусу для складання будинків

Новітні технології передбачають виготовлення якісної продукції на сучасному обладнанні. Підприємство постійно модернізує парк станків. Все більше застосування знаходять автоматизовані лініїї та станки з компютерним керуванням.

 

Сучасні технології виготовлення клеєного профільованого брусу

  Линия сращивания брусаСушіння деревини. Просушка брусу та колодиТехнології - Розпиловка сировини на заготовки для виготовлення клеєного брусу, оциліндрованого брусу та елементів будинків, альтанок, бань, саун, котеджів

 

 

 

 

Технології - Сушіння сировини та заготовок до вологості 7-12%, необхідної для подальшого технологічного процесу, проводиться в сушильних камерах.

 

 

 


Конвеер производства брусаПрес формування брусу Технології - Калібрування, оптимізація, шипування заготовок, що використовуються у виробництві клеєного брусу, будівельних балок, погонажних виробів, оцилідрованого клеєного брусу, клеєних щитів

 

 

 

 


Технології - Зрощування заготовок в довжину, калібрування, зклеювання в ширину і в товщину з часовою витримкою , необхідної для полімеризації клеючих сумішей. Використовуються екологічно-чисті сертифіковані клеї категорії Д-4 європейських виробників.


Профілювання  клеєного брусу та деталей деревяних будинківТехнології зрощування брусуТехнології -Профілювання погонажних виробів в т.ч. брусу на фрезерно-фугувальних чотирьохбічних верстатах. Будівельний клеєний та профільований брус, підлогова дошка, плінтус, лиштва, вагонка, сайдінг, блок-хаус та інші погонажні вироби.

 

 

 

Технології- Програмування та налаштування обладнання для виготовлення  деревяних елементів будинку  з брусу згідно технологічної карти.

 

 

 

 


Виготовлення деталей для конструктора будинків з використанням обладнання з програмним керуванням. Технології - Виготовлення деталей деревяного будинку для Контрольне збирання деталей будинків. Шеф-монтаж конструкцій.конструктора будинків з використанням обладнання з програмним керуванням. Ідентифікація елементів конструкцій. Обробка деталей та брусу вогне-біозахисними розчинами.

 

 

 

 

Технології - Використання компютерної підготовки технологічного процесу дозволяє виготовити елементи складних форм і підвищеної складності в т.ч. брус з монтажними пазами

 

 

 Технології - Контрольна зборка складних елементів конструкції та вузлів на складальному майданчику. Перевірка точності виконання вузлів та зєднань вінців, замків, перерубів. Перевіряється посадка брусу.

 

 

Складання деталей будинків. Підготовка до перевезення деталей будинкуВідвантаження будівельного комплекту  замовнику та доставка на місце монтажу згідно договірної комплектаціїТехнології - Упаковка ідентифікованих деталей в палєти згідно з відомостями та порядовими планами для подальшого самостійного монтажу будинків, бань, саун з брусу. Для здешевлення проекту - можливий шеф-монтаж конструкції будинку.

 

 

 Технології - Відвантаження будівельного комплекту  з профільованого брусу замовнику та доставка на місце монтажу згідно договірної комплектації

Останнє оновлення (Вівторок, 04 лютого 2014, 09:58)

 
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)French (Fr)

Пошук по сайту